Teröristler bakın nasıl kamufle oldular!

Türkiye, Fırat'ın doğusunu teröristlerden temizleyerek kendi bekasını ve güvenliğini korumak için dev operasyonun düğmesine bastı. Türk askeri birlikleri bir yandan sınırın diğer tarafına ilerlerken bir yandan YPG/PKK'nın mevzilerini vurduğu bildirildi. Kaçacak delik arayan teröristlerin kamufle olma taktikleri ortaya çıktı.

Teröristler bakın nasıl kamufle oldular!
Teröristler bakın nasıl kamufle oldular! admin
Bu içerik 128 kez okundu.


Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye operasyonu için düğmeye bastı.

Türk askeri birlikleri bir yandan sınırın diğer tarafına ilerlerken bir yandan YPG/PKK'nın mevzilerini vurduğu bildirildi. Kaçacak delik arayan teröristlerin kamufle olma taktikleri ortaya çıktı.

 

TERÖRİSTLER SİVİL KIYAFET GİYİP ARAÇLARINA ABD BAYRAĞI ASMAYA BAŞLADILAR

Edinilen bilgilere göre YPG/PKK'lı teröristler kaçacak delik ararken kamufle olmak için başta Tel-Abyad ve Rasulayn’da olmak üzere sivilleri canlı kalkan olarak kullandıkları, militanlarına sivil kıyafet giyin emri verdiği ve araçlarına ABD bayrağı asmaya başladıkları bilgilerine ulaşıldı.

 

TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ TERÖRİSTLERE YARDIM GÖTÜREN KONVOYU VURDU

Bunun yanı sıra Türk Silahlı Kuvvetleri, Irak'tan Suriye'ye teröristlere yardım götüren konvoyu vurdu. Esed'ın resmi ajansı ise "Türkler YPG mevzilerini dövüyor. Türk topçuları YPG mevzilerini dövüyor' şeklinde duyurdu.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Önemli gelişme! 905 firma konkordatodan çıktı
Önemli gelişme! 905 firma konkordatodan çıktı
Cezası olanlar dikkat! Köprü cezalarının iadesi için son 5 gün
Cezası olanlar dikkat! Köprü cezalarının iadesi için son 5 gün
mobil onay