Başvuru Merkezi Randevusu

Online başvuruyu yaptıktan sonra ise Book Appointment yani randevu al kısmına girmeniz gerekiyor. İngiltere vizesi türüne uygun bir randevu oluşturmanız gereklidir. Verilen birtakım ek ücretler ile bu süreç daha da hızlı bir hale gelmektedir.

Başvuru Merkezi Randevusu
Başvuru Merkezi Randevusu Seobaz
Bu içerik 335 kez okundu.

Online başvuruyu yaptıktan sonra ise Book Appointment yani randevu al kısmına girmeniz gerekiyor. İngiltere vizesi türüne uygun bir randevu oluşturmanız gereklidir. Verilen birtakım ek ücretler ile bu süreç daha da hızlı bir hale gelmektedir. Başvuru vize merkezinde bulunan randevuya mutlaka kişinin kendi gelmelidir ve bu randevunun mutlaka seyahat işleminden 3 ay önce yapılması gereklidir.

Vize Ücreti

Vize ücretleri online sistem üzerinden gerçekleşmektedir. Ancak ödeme koşullarını kabul etmeyi asla ihmal etmemelisiniz. Vize ücretini 6 ay ile 1,5 ya da 10 yıl olmak üzere ödeme imkânı bulunuyor.

Ödemeyi yaptıktan sonra ise dekontu e mail adreslerine yollanmaktadır. Ancak şunu da belirtmeliyiz ki eğer vize başvurusu red edilir ise yine de asla ücret iadesi söz konusu değildir.

6 aylık vize ücreti 113 USD olmaktadır. Bunlar senesine göre değişiklik göstermektedir. Buna ek olarak hızlandırmak amacıyla bir miktar ücret ödenmesi gerekmektedir. Dekont ile birlikte referans numaranızda sizlere iletilmektedir.

İngiltere Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler

Vize başvuru merkezinde bulunan randevuya gelinirken birtakım belgelerinde teslim edilmesi gerekiyor. Bu belgeler şu şekildedir;

 Başvuru formu çıktısı,

 Biometrik fotoğraf,

 Randevu belgesi,

 Ödeme dekontu,

 Destekleyici belgeler gibi tüm dokümanların toplanması gerekiyor.

Randevu gününde tüm evrakların hazır olması gerekiyor. Belgeler eksik olduğu takdirde İngiltere vizesi onayı gecikiyor ya da red durumu ile karşı karşıya kalınıyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Önemli gelişme! 905 firma konkordatodan çıktı
Önemli gelişme! 905 firma konkordatodan çıktı
Cezası olanlar dikkat! Köprü cezalarının iadesi için son 5 gün
Cezası olanlar dikkat! Köprü cezalarının iadesi için son 5 gün
mobil onay Betboo giriş