İngiltere Evlilik Vizesini Daha Kısa Sürede Alabilir Miyim?

İngiltere Evlilik Vizesi için başvuru yapmaya hazırlanan başvuru sahipleri, vizenin sonuçlarının uzun sürmesi nedeniyle şikâyet edebiliyorlar.

İngiltere Evlilik Vizesini Daha Kısa Sürede Alabilir Miyim?
İngiltere Evlilik Vizesini Daha Kısa Sürede Alabilir Miyim? Seobaz
Bu içerik 313 kez okundu.

İngiltere Evlilik Vizesi için başvuru yapmaya hazırlanan başvuru sahipleri, vizenin sonuçlarının uzun sürmesi nedeniyle şikâyet edebiliyorlar. Vizenin sonuçlanması vize türüne göre değişiklik göstermekle birlikte genel olarak başvurunuzun 12 haftada sonuca ulaştığını söylemek mümkün. İngiltere evlilik vizesi için başvuru yapmayı düşünen vatandaşlar da diğerleri gibi zaman kaygısı yaşamaktadır. Herkes klasik vize başvuru yöntemini kullansa da bu işlemi daha kısa sürede hızlıca halletmenin yolları var.

İngiltere birçok vize sistemi için öncelikli servisler ayarlayarak sonuca kısa yoldan ulaşmanızı sağlıyor. Priority Visa Services sayesinde her türlü vize işleminizi 15 iş günü içinde sonuçlandırmak mümkün. Elbette böyle özel bir sistem için ek ücret de ödemeniz gerekiyor. İngiltere Konsolosluğunun yoğunluğu az ise bu süreyi daha da aşağıya çekebiliriz. Size öncelik veren Priority Visa Services seçeneğiyle 5 iş günü içerisinde İngiltere Evlilik Vizesi için sonuç almanız mümkün. Ancak bu işlemin vize başvurularınızın değerlendirme sürecine herhangi bir olumlu ya da olumsuz etki etmediğini bilmelisiniz

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Önemli gelişme! 905 firma konkordatodan çıktı
Önemli gelişme! 905 firma konkordatodan çıktı
Cezası olanlar dikkat! Köprü cezalarının iadesi için son 5 gün
Cezası olanlar dikkat! Köprü cezalarının iadesi için son 5 gün
mobil onay Betboo giriş