Arıza Tespit Cihazı Farkındalığı

Arıza tespit cihazı vasıta servislerinin eli ayağı durumundadır.

Arıza Tespit Cihazı Farkındalığı
Arıza Tespit Cihazı Farkındalığı Ekhaber
Bu içerik 74 kez okundu.

Arıza tespit cihazı vasıta servislerinin eli ayağı durumundadır. Çünkü elektronik kontrol ünitesi araçlarda bulunmaya başladığından beri mekaniksel olan arızaların yanı sıra artık elektronik arızalar da araçlarda bulunmaktadır. Bu arızaları görmek onarmak arıza tespit cihazları sayesinde gerçekleşir. Her modülü tek tek tarayıp hata kodlarını bildirerek size arızanın ne olduğunu ve nasıl onarılması gerektiğini bildirir.

Arıza tespit cihazı olarak birçok marka bulunmaktadır. Hem ağır vasıta hem de binek olmak üzere çok fazla marka sektörde cihaz üretmektedir. En iyi arıza tespit cihazı; tablet olarak , bilgisayarlı arıza tespit cihazı olarak veyahut el cihazı olarak karşımıza çıkabilir. Bütün bu cihazlar Nitro Mekatronik bünyesinde satışı gerçekleşmektedir. Farklı tarzda farklı işlere yarayan cihazlar yıllardan beri Nitro kalitesiyle hem satışı hem de satış sonrası teknik desteği gerçekleşmektedir.

 

Arıza tespit cihazı denilince akıllara ilk gelen firma olan Nitro Mekatronik ülkemizde birçok lisanslı markanın distribütörlüğünü yapmaktadır. Bunların başında binek araçlarda universal arıza tespiti yapan Autel ve Launch markalarıdır. Nitro Mekatronik müşterilerinin yoğun istek gösterdiği bu arıza tespit cihazları yüzlerce otomobil servisinin kullandığı cihazlardır.Tablet olan bu cihazlar servis ustalarının işini oldukça kolaylaştırır. 100 den fazla marka ve modelde arıza tespiti ve servis işlemleri yapan cihazlar satış sonrası teknik desteği ile göz doldurmaktadır. Autel ve Launch markaları diğer cihazlara nazaran ömür boyu güncel kalma özelliğine sahiptir. ‘ Az para, çok iş’ mantığıyla üretilen bu cihazlar fiyatlarına göre oldukça yüksek performans göstermektedir.  

Autel’in tablet cihazlarının yanı sıra el cihazı olarak ürettiği birçok cihaz da vardır.

Universal arıza tespit cihazlarının haricinde bir de yetkili servis cihazları vardır. Yetkili servis cihazları tek marka araçta çalışır ve bilgisayarlı arıza tespiti olarak yapılır. Her marka aracın yetkili servis cihazları yine Nitro Mekatronik bünyesinde hem satışı hem de teknik desteği vardır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Önemli gelişme! 905 firma konkordatodan çıktı
Önemli gelişme! 905 firma konkordatodan çıktı
Cezası olanlar dikkat! Köprü cezalarının iadesi için son 5 gün
Cezası olanlar dikkat! Köprü cezalarının iadesi için son 5 gün
mobil onay Betboo giriş