Fizik Tedavi Hizmetleri

Fizik tedavi genellikle kemik ve kas hastalıkları nedeni ile insanların ihtiyaç duydukları bir tedavi yöntemidir.

Fizik Tedavi Hizmetleri
Fizik Tedavi Hizmetleri Ekhaber
Bu içerik 37 kez okundu.

Fizik tedavi genellikle kemik ve kas hastalıkları nedeni ile insanların ihtiyaç duydukları bir tedavi yöntemidir. Hangi bölgede olursa olsun ağrıları kontrol altına alabilmek ve bu bölgelerde oluşan ya da oluşabilecek hasarı en aza indirgeyebilmek için fizik tedavi hizmetleri uygulanmaktadır.

Bazı kas hastalıkları, eklem hareketlerinde meydana gelen kısıtlamalar, kuvvet azlığı ve özellikle 65 yaş üst kişilerde görülen kemik ve kas sorunları için fizik tedavi çalışmaları yapılmaktadır. Bu çalışmalar özel fizik tedavi merkezlerinde, bu alanda uzman olan fizyoterapistler tarafından yapılmaktadır.

Ekol Fizyoterapi olarak sizlere İstanbul için Evde fizik tedavi hizmeti sunuyoruz. Bu alanda uzman fizyoterapistlerimiz ve personellerimiz, belirli seanslarda evlerinizde sizleri ziyaret ediyor ve hastanede ya da özel merkezlerde alabileceğiniz tüm fizik tedavi hizmetlerini sizlere evlerinizde veriyor.

Evde fizyoterapi aşamasında hastane ortamında kullanılan tüm cihazlara eş değer ev cihazlarımız kullanılıyor. Bir merkez ile aynı kalitede ve hatta gidiş geliş sorununuz olmadığı için daha kaliteli bir şekilde fizik tedavi hizmeti alabilirsiniz.

İnme Nedir?

İnme sorunu yaşamış olan hastaların neredeyse hepsi fizik tedaviye ihtiyaç duymaktadır. İnme nedir, risk faktörleri nelerdir gibi merak ettiğiniz tüm sorulara Ekol Fizyoterapi web sayfasından ulaşabilirsiniz.

İnme sonucu birçok hareket imkanını kaybeden hastalar için evde fizik tedavi talepleriniz olursa bunun için web sayfamız üzerinden bizlere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Önemli gelişme! 905 firma konkordatodan çıktı
Önemli gelişme! 905 firma konkordatodan çıktı
Cezası olanlar dikkat! Köprü cezalarının iadesi için son 5 gün
Cezası olanlar dikkat! Köprü cezalarının iadesi için son 5 gün
mobil onay