KRY Bilgi Teknolojileri

Kry Bilgi Teknolojileri firması olarak İstanbul’da hizmet veriyoruz.

KRY Bilgi Teknolojileri
KRY Bilgi Teknolojileri Ekhaber
Bu içerik 14 kez okundu.

Kry Bilgi Teknolojileri firması olarak İstanbul’da hizmet veriyoruz. Firma olarak bilgisayar ve internet sistemleri alanında çalışıyoruz. Her türlü işyeri ve kurum için sıfırdan bilgisayar sistemleri kuruyor, kurulu olan yapılarda ise Bilgisayar teknik servis hizmeti veriyoruz.

Sizlerde Kry Bilgi Teknolojileri web sayfamıza giriş yapabilirsiniz. Bu alanda yapmakta olduğumuz tüm hizmetlerimiz için çok detaylı ve faydalı bilgilere ulaşabilirsiniz. Çalışma alanlarımızı inceledikten sonra kendi firmanız ya da kurumunuz için nasıl çalışmalar yapılabileceği konusunda bizlere ulaşabilirsiniz. Yetkililerimizle yapacağınız görüşmeler sonucunda tüm işyerleriniz için kaliteli, etkin ve aksamadan çalışan bilgisayar sistemlerine sahip olabilirsiniz.

Kry Bilgi Teknolojileri olarak firmalarla kurumsal bilgisayar bakım anlaşması çalışmaları yapıyoruz. Bu anlaşmalar sonucunda firmaların ihtiyaç duyduğu her an, her türlü bakım ve tamirat işlerinde 7/24 hizmet veriyoruz. Çünkü bilgisayar sistemleri 7/24 aktif olarak işleyen sistemlerdir. Ve bu alanlarda uygun olmayan saatlerde yaşanacak arızalara anında müdahale edilmezse büyük maddi kayıplara neden olabilmektedir. Firma olarak sizler için yapılan anlaşmalar sonucunda günün her saatinde teknik destek hizmeti sunuyoruz. Aynı zamanda tüm ekipman ve bilgisayar tamiri açısından tüm eksiklileri gideriyoruz.

Altyapı Sistemleri

Yeni kurulacak olan tüm işyerleri için bilgisayar sistemleri altyapı çalışmaları çok önemlidir. Bu çalışmalar ne kadar doğru ürünlerle ve kaliteli işçilikle yapılırsa kullanımı o kadar verimli ve az arızalı olmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Önemli gelişme! 905 firma konkordatodan çıktı
Önemli gelişme! 905 firma konkordatodan çıktı
Cezası olanlar dikkat! Köprü cezalarının iadesi için son 5 gün
Cezası olanlar dikkat! Köprü cezalarının iadesi için son 5 gün
mobil onay