İçişleri Bakanı Soylu denetime katıldı, "örnek düğün" detayına dikkat çekti

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında bir düğün salonunda gerçekleştirilen denetime katıldı. Soylu, “Bu salgın döneminde hem mesafeye hem maskelere dikkat edilmiş. Örnek bir düğün oldu“ ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanı Soylu denetime katıldı,
İçişleri Bakanı Soylu denetime katıldı,
Bu içerik 38 kez okundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Bakanlığın "Nişan/Nikah, Düğün, Sahil Bölgeleri Denetimleri"ne ilişkin genelgesi kapsamında, Sezen ve Halil İbrahim Yorulmaz çiftinin Ankara'nın Çubuk ilçesindeki bir salonda gerçekleştirilen düğün töreninde yapılan denetimine iştirak etti. Soylu, "Bu salgın döneminde hem mesafeye hem maskelere dikkat edilmiş. Örnek bir düğün oldu. Tebrik ediyorum, hayırlı, uğurlu olsun" dedi.

3 ÇOCUK NASİHATINDA BULUNDU

Bakan Soylu, burada yaptığı konuşmada çifte mutluluklar dileyerek, örnek bir aile olmaları temennisinde bulundu. Çiftten geleneklerine, göreneklerine bağlı olmalarını isteyen Soylu, "Cumhurbaşkanımızın bir nasihatı var biliyorsunuz. Diyor ki en az 3 çocuk. İnşallah. Güvenlik teşkilatında çalışıyorsunuz, ikiniz de polissiniz ve hakikaten memleketimizin ne kadar güçlü iyi yetişmiş evlatlara ihtiyacı olduğunu en çok siz biliyorsunuz." diye konuştu.

İçişleri Bakanı Soylu, 'düğün salonu' denetimine katıldı

"ÖRNEK BİR DÜĞÜN OLDU"

Bakan Soylu, koronavirüs tedbirlerine uydukları için düğün davetlilerine teşekkür etti. Soylu, "Bu salgın döneminde hem mesafeye hem maskelere dikkat edilmiş. Örnek bir düğün oldu. Tebrik ediyorum, hayırlı, uğurlu olsun." ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanı Soylu, 'düğün salonu' denetimine katıldı

TEBRİK MESAJI PAYLAŞTI

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter'dan, düğün sırasında çekilen fotoğraflar ile "İki polis kardeşimizin düğünündeyiz. Mesafe tamam, maske tamam, ateş ölçümü tamam, düğün tamam. Hayırlı olmasını diliyor, teşekkür ve tebrik ediyoruz." mesajını paylaştı.

İçişleri Bakanı Soylu denetime katıldı, örnek düğün detayına dikkat çekti
İçişleri Bakanı Soylu denetime katıldı “örnek düğün“ detayına dikkat çekti - Son Dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Önemli gelişme! 905 firma konkordatodan çıktı
Önemli gelişme! 905 firma konkordatodan çıktı
Cezası olanlar dikkat! Köprü cezalarının iadesi için son 5 gün
Cezası olanlar dikkat! Köprü cezalarının iadesi için son 5 gün
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx