Zorlu PSM’de Bu Hafta; 16 – 22 Kasım

Her yaşa ve her zevkten sanatsevere hitap eden içerikleriyle kültür-sanatın daimi buluşma adresi olan Zorlu PSM #mesafeliamabirlikte mottosuyla başladığı yeni sezonunu hız kesmeden sürdürmeye devam ediyor. Bu haftanın dikkat çeken etkinlikleri arasında; yenilenen dekoru ve mekanıyla birlikte İbrahim Selim’in sevilen programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”, The Hours ile The Reader'ın senaryolarıyla iki Oscar adaylığı bulunan Britanyalı yazar David Hare'in kaleme aldığı ve Haluk Bilginer tarafından Türkçe’ye kazandırılan tiyatro oyunu “Pencere”, senarist ve komedyen Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu yepyeni gösterisi “Stand-up Party”, senarist, oyuncu ve kendi tabiriyle “mizah işçisi” olan Tahsin Hasoğlu’nun tek kişilik stand-up gösterisi ve müzik tarihinin unutulmaz bestecileri Wolfgang Amadeus Mozart ile Antonio Salieri'nin eşsiz hikayesini anlatan “Amadeus” müzikali yer alıyor. Zorlu PSM’nin yeni dijital serisi “Hakan Tamar ile Mod Sessions”; indie pop / lo-fi sahnesinin genç temsilcilerinden Onat Önol’un konuk olduğu yeni bölümüyle Zorlu PSM Youtube kanalından sanatseverlerle buluşacak. Minik izleyiciler içinse Cumartesi günü Zorlu Çocuk Tiyatrosu Youtube kanalında yayınlanacak “Her Şey Hayal Etmekle Başlar” atölyesi ile çocuklar hayal güçlerinin sınırlarını zorlamayı öğrenecek.

Zorlu PSM’de Bu Hafta; 16 – 22 Kasım
Zorlu PSM’de Bu Hafta; 16 – 22 Kasım Ekhaber
Bu içerik 35 kez okundu.

PETER JACKSON FİLMLERİ: THE HOBBIT: THE DESOLATION OF SMAUG (HOBBIT: SMAUG'UN VİRANESİ - 2013) // 16 KASIM PAZARTESİ // SKY LOUNGE // 19.00

 

Tolkien'in, Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin öncül kitabı olarak da görülen Hobbit'ten, üçlemenin yönetmeni Peter Jackson tarafından sinemaya uyarlanan üç filmlik Hobbit macerasının ikinci filmi olan Hobbit: Smaug'un Viranesi Misty Dağları'ndan başarıyla geçen Thorin ve beraberindekilerin Mirkwood ormanındaki zorlu maceralarına odaklanıyor. Yanlarında Büyücü Gandalf olmadan ormanı geçmek zorunda olan Hobbitler insanların yaşadığı bölgeye ulaştığında Bilbo Baggins'in cücelerle olan anlaşması da son bulacak. Yalnız Dağ'a ulaşmak zorunda olan ekip ulu ejder Smaug'un saklandığı inine giden gizli kapıyı bulma maceralarını izlemek için 16 Kasım Pazartesi akşamı Sky Lounge’daki yerinizi ayırmayı unutmayın.

 

 

 

 

 

İBRAHİM SELİM İLE BU GECE // 16 KASIM PAZARTESİ // %100 STUDIO // 19.50

 

YouTube’un en sevilen Late Night programı “İbrahim Selim ile Bu Gece” artık Zorlu PSM %100 Studio sahnesinde ve PSM Online platformunda! İbrahim Selim’in renkli sunumu, birbirinden değerli konukları ve dinamik seyircisiyle dosta kahkaha, düşmana elem vermeye geliyor. “İbrahim Selim ile Bu Gece” her Pazartesi %100 Studio sahnesinde ve PSM Online platformunda seyircileriyle buluşacak! Her hafta sürpriz bir konuğun katılacağı programda müzikten, stand-up’a, mizahtan güncel konulara; kültürün her alanına doyacağız. İbrahim Selim’in renkli sunumunun yanı sıra her hafta sürpriz bir konuğun katılacağı programda müzikten, stand-up’a, mizahtan güncel konulara; kültürün her alanına dokunan eğlence dolu dakikalar yaşamak için yerinizi almayı unutmayın.

*Hibrit düzende gerçekleşecek olan etkinliğin Online Platform bölümüyle ilgili detaylara online.zorlupsm.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Kapı Açılış: 19.00

Etkinlik Başlangıç: 19.50

 

Bilet Fiyatı:

Tam - 154,00 TL

Öğrenci - 66,00 TL

Online Platform – 22,50 TL

 

HAKAN TAMAR İLE MOD SESSIONS // 16 KASIM PAZARTESİ // ZORLU PSM YOUTUBE KANALI // 21.00

 

Her hafta indie, elektronik, hip-hop, rock, metal gibi farklı müzik türlerinde üretim yapan bir sanatçıyı ya da grubu ağırlamayı sürdüren Zorlu PSM’nin yepyeni dijital serisi “Hakan Tamar ile Mod Sessions”ın bu haftaki konuğu indie pop / lo-fi sahnesinin genç temsilcilerinden Onat Önol oluyor. Deneyimli programcı, DJ ve müzik yapımcısı Hakan Tamar ile birlikte hayata geçirilen Zorlu PSM’nin yeni dijital serisi “Hakan Tamar ile Mod Sessions”ın yeni bölümünü 16 Kasım Pazartesi günü saat 21.00’da Zorlu PSM YouTube kanalını takip etmeyi unutmayın.

 

 

PENCERE // 16 KASIM PAZARTESİ // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 19.30

 

The Hours ile The Reader'ın senaryolarıyla iki Oscar adaylığı bulunan Britanyalı yazar David Hare'in kaleme aldığı ve Haluk Bilginer tarafından Türkçe’ye kazandırılan tiyatro oyunu “Pencere”, farklı dünya görüşleri olan bir kadın ve bir adamın ilişkilerinin bitmesinden 3 yıl sonra tekrar yan yana gelmeleri etrafında şekilleniyor. Deneyimli oyuncu Haluk Bilginer ve Esra Bezen Bilgin’in başrolleri paylaştığı “Pencere” 16 Kasım Pazartesi akşamı Zorlu PSM'de!

Kapı Açılış: 18.45

Etkinlik Başlangıç: 19.30

Bilet Fiyatı:

1.Kategori- Tam:143.00 TL-Öğrenci:117.00 TL

2.Kategori- Tam:126.50 TL-Öğrenci:103.50 TL

3.Kategori- Tam: 85.00 TL

 

YEŞİLÇAM FİLMLERİ: GÜLEN GÖZLER - 1977 // 17 KASIM SALI // SKY LOUNGE // 20.00

 

Münir Özkul, Adile Naşit, Şener Şen, Müjde Ar, Ayşen Gruda ve Itır Esen gibi Yeşilçam’ın usta oyuncularını bir araya getiren 1977 yapımı filmin yönetmenliğini Ertem Eğilmez üstlenmektedir. Karısı Nezaket ve beş yetişkin kızı ile İstanbul'da yaşayan Yaşar Usta ve ailesinin, birbirlerine tutunarak ve yaşam sevinçlerini kaybetmeden zorluklarla baş etme hikayesini izleyeceğiz. Şener Şen’in hayat verdiği “Vecihi” gibi Türkiye sineması için ikonik karakterlerin de yer aldığı Yeşilçam’ın kült filmlerinden olan “Gülen Gözler”i Zorlu PSM’nin Yeşilçam Film Gösterimleri kapsamında seyretmek için 17 Kasım Salı akşamı yerinizi ayırtmayı unutmayın.

 

 

HASAN CAN KAYA - STAND UP PARTY // 17 KASIM SALI // TURKCELL SAHNESİ // 20.00

 

Güldükçe çoğalıyoruz mottosu ve odağına orantısız mizahı alan “Konuşanlar” Talk Show'u ile adından sıkça söz ettiren senarist ve komedyen Hasan Can Kaya hazırlayıp sunduğu yepyeni gösterisi “Stand-up Party” ile 17 Kasım akşamı Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde. Mizahın arşa çıkacağı ve kahkahanın bir an olsun eksik olmayacağı bu gösteriyi kaçırmamak için yerinizi almayı unutmayın.

*Bu etkinliğin biletleri tükenmiştir.

 

 

TAHSİN HASOĞLU STAND UP // 17 KASIM SALI // %100 STUDIO // 20.15

 

Instagram’da paylaştığı kısa videolarla büyük beğeni toplayan ve yüz binlerce takipçiye ulaşan senarist, oyuncu ve kendi tabiriyle “mizah işçisi” Tahsin Hasoğlu, tek kişilik stand-up gösterisi ile Zorlu PSM seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

 

Kapı Açılış: 19:30

Etkinlik Başlangıç: 20.15

 

Bilet Fiyatı:

Tam Fiyat: 77,00 TL

Öğrenci Fiyat: 55,00 TL

Balkon Fiyat: 66,00 TL

 

 

AMADEUS // 18 – 19 KASIM // TURKCELL SAHNESİ // 19.30

 

Peter Shaffer tarafından kaleme alınan, dünya müzik tarihinin unutulmaz bestecileri Wolfgang Amadeus Mozart ile Antonio Salieri'nin eşsiz hikayesini anlatan oyun “AMADEUS”, başrollerini Selçuk Yöntem, Okan Bayülgen ve Özlem Öçalmaz’ın paylaştığı, güçlü oyuncu kadrosu, 14 kişilik koro ve 11 kişilik canlı orkestradan oluşan 45 kişilik dev ekibi ve usta yönetmen Işıl Kasapoğlu rejisiyle 18 ve 19 Kasım’da Zorlu PSM’de sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

 

 

Bilet Fiyatları:

1.Kategori- 245.00 TL

2.Kategori- 180.00 TL

3.Kategori- 140.00 TL

 

 

 

İSTANBUL TİYATRO FESTİVALİ: DUMRUL İLE AZRAİL // 19 - 20 KASIM // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.00

 

Övül ve Mustafa Avkıran öncülüğünde, Berlin – İstanbul hattında çalışan, disiplinlerarası sanat üretim inisiyatifi MoMoAcT; retrospektif niteliğindeki ilk oyunları Dumrul ile Azrail’i yeniden sahneye taşıyor. 2000 yılında ilk kez sahnelenen Dumrul ile Azrail yeni oyuncuları ve yeni sahneleme anlayışıyla; bellek, anlatı, yaşam, ölüm ve aşk tanımlarının izlerini sürecek. İnsanoğlunun var olma arzusunu dünyayı yok edercesine gösterdiği, ölüm ve de yaşam karşısında takındığı hoyrat tavrı, oyunun güncel karakterini güçlendiren gerçeklikler olarak karşımızda yerini alıyor. Murathan Mungan’ın hikâyesinden Mustafa Avkıran’ın oyunlaştırdığı oyun, Dede Korkut’un Deli Dumrul’unu kaynak alıyor. Eski ve yeni hikâye anlatıcılarını bir araya getiren Dumrul ile Azrail; sesin, sözün, ışığın, hareketin ve bedenin dramaturjisiyle çok bilindik bir hikâyeyi ilk defa duyuyormuşçasına 20 yıl sonra yeniden kuruyor. 24. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında Zorlu PSM’de seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan “Dumrul ile Azrail” için yerinizi ayırmayı unutmayın.

 

Kapı Açılış: 19.15

Etkinlik Başlangıç: 20.00

 

Bilet Fiyatı:

1. Kategori - 85.00 TL

Öğrenci - 45.00 TL

 

TOLGA ÇEVİK - TOLGSHOW // 20 KASIM CUMA // TURKCELL SAHNESİ // 20.00

Bugüne kadar ‘Yönetmen’in akla sığmayan isteklerini yerine getirmeye çalışan ‘Arkadaşım’ karakteri ile milyonları güldüren Tolga Çevik, ‘Gizemli Yönetmen’ Fırat Parlak ve ‘Minik’ lakaplı müzisyen Özer Atik’in de eşlik ettiği ve artık bir klasik haline gelen doğaçlama gösterisiyle 20 Kasım’da Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

 

Kapı Açılış: 19.15

Etkinlik Başlangıç: 20.00

 

Bilet Fiyatları:

1. Kategori - 242.00 TL

2. Kategori - 209.00 TL

3. Kategori - 176.00 TL

4. Kategori - 143.00 TL

5. Kategori - 110.00 TL

 

ÇOCUKLAR İÇİN PSM ZAMANI: HER ŞEY HAYAL ETMEKLE BAŞLAR // 21 KASIM CUMARTESİ // ZORLU ÇOCUK TİYATROSU YOUTUBE KANALI // 10.00

Zorlu PSM & Bilim Virüsü iş birliği ve Zorlu Holding'in desteğiyle her Cumartesi, Zorlu Çocuk Tiyatrosu Youtube kanalında yepyeni atölyeler çocuklarla buluşuyor. Çocukların yaratıcılıklarını tetikleyerek düşünsel ve sanatsal becerilerini artırmayı hedefleyen atölye serisinde bu haftaki “Her Şey Hayal Etmekle Başlar” bölümünde çocuklar hayal gücünün sınırsızlığının tadına varacak. Tüm çocukların izlemesi için ücretsizdir.

 

İSTANBUL TİYATRO FESTİVALİ: BEN ANADOLU // 22 KASIM PAZAR // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 19.30

 

Binlerce yıldır Anadolu’yu var eden kadınlar, koca bir tarihe yayılan hikâyeleriyle Güngör Dilmen’in klasikleşmiş eserinde buluşuyor. Ben Anadolu Kibele’den Theodora’ya, Eftelya’dan Hürrem’e uzanan bir kadınlar geçidi. Tanrıçalar, sultanlar, mitolojik karakterler, köylüler, kantocular, hemşireler... Bu toprakların özünü oluşturan; toprakla, ağaçla, ürünle, masallarla, tarihle, savaşlarla, sokaklarla bir olan, Anadolu’nun farklı çağlarına tanıklık eden kadınlar Ayça Bingöl’ün yorumunda vücut buluyor. Disiplinlerarası sanatsal yolculuğun katmanlarına kurulacak tek kişilik bir performans… 24. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında Zorlu PSM’de seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan “Ben Anadolu” için yerinizi ayırmayı unutmayın.

 

Kapı Açılış: 19.45

Etkinlik Başlangıç: 20.30

 

 

Bilet Fiyatı:

1. Kategori - 102.00 TL

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Önemli gelişme! 905 firma konkordatodan çıktı
Önemli gelişme! 905 firma konkordatodan çıktı
Cezası olanlar dikkat! Köprü cezalarının iadesi için son 5 gün
Cezası olanlar dikkat! Köprü cezalarının iadesi için son 5 gün
mobil onay Betboo giriş