Ünlü sanatçı ’DJ Cedi’ adından söz ettiriyor!

Yaptığı işlerin dinlenmesinin ve beğenilmesinin sadece DJ Setup’ı üzerinde bir performans göstermek olduğuna değil, parçaların doğru bir şekilde sıralanması ve kusursuz bir performans için hazırlanması gerektiğine inanarak işlerini yapan ve müzik sektöründe günden güne yükselen bir yıldız bulunuyor. İşte DJ Cedi!

Ünlü sanatçı ’DJ Cedi’ adından söz ettiriyor!
Ünlü sanatçı ’DJ Cedi’ adından söz ettiriyor! Ekhaber
Bu içerik 320 kez okundu.

DJ Cedi olarak tanınan ünlü sanatçı Hakan Güler, müzik sektöründe hayallerini gerçeğe dönüştürmek üzere çıktığı yolda, Türkiye’nin ve Dünyanın en seçkin mekânlarında sahne deneyimi yaşayan ve içinde dur durak bilmeyen bir ritim, ruhlarında müzikle eğlenme isteği olan tüm dinleyicilerine eşsiz performanslar sunan profesyonel bir sanatçı. Uzun yıllar deneyimlediği ve eğitimlerini aldığı DJ’lik sektöründe birçok farklı ve özgün işe imza atan sanatçının işleri oldukça yüksek kitlelere hitap ediyor.

Türkiye’de İstanbul, Çeşme ve Bodrum’un popüler mekanlarında global çaptaysa Cape Town ve Paris’in en çok tercih edilen mekanlarında performanslara imza atan sanatçı sahne performanslarının yanında bireysel alanda yaptığı işlerlede yükselmeyi hedefliyor. Tüm sektörler gibi Müzik sektörünüde etkileyen pandemi krizini fırsata çeviren deneyimli DJ, gece kulüplerinin kapandığı dönemde prodüksiyona atılıp 1 albüm ve 1 single çıkarttı.