Plastik Enjeksiyon Kalıplama İşlemi Nasıl Hızlandırılır

Plastik enjeksiyon kalıplama işleminin döngü süresi enjeksiyon süresi, soğutma süresi ve sıfırlama veya değiştirme süresine bölünebilir.

Plastik Enjeksiyon Kalıplama İşlemi Nasıl Hızlandırılır
Plastik Enjeksiyon Kalıplama İşlemi Nasıl Hızlandırılır Seobaz
Bu içerik 187 kez okundu.

Plastik enjeksiyon kalıplama işleminin döngü süresi enjeksiyon süresi, soğutma süresi ve sıfırlama veya değiştirme süresine bölünebilir. Bu sürelerden herhangi birini azaltarak, üretim maliyeti azaltılır. Sık kalıp değişikliği, stokların azaltılmasını ve pazar gereksinimlerine daha hızlı yanıt verilmesini sağlar. Buton Kalıp Makina, üretim süresini azaltarak üretim maliyetini düşürür.

Hızlı Kalıp Değiştirme Sistemleri İle Enjeksiyon Kalıplarının Düşük Maliyeti

En iyi uygulamalardan biri tam otomatik bir kalıp değişimi gerektirir. Bu düşüş zaman içinde değişmekle kalmayacak, aynı zamanda üreticiyi üretim miktarında daha esnek hale getirecektir.

Elektromanyetik Sıkma

Buton Kalıp Makina dünya çapında yüzlerce elektromanyetik bağlama sistemi kurmuştur. Bu kapsamlı deneyim kaliteyi garanti eder. Basınç sistemleri, plastik enjeksiyon kalıp makinelerinde kalıplarla birlikte kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

Endüstrinin özel gereksinimlerini karşılamak için yenilikçi makina imalat tasarımımız tüm uygulama ihtiyaçlarını dikkate alır;

l Gün ışığı süresi,

 l Tutma ve açma kuvveti,

l Sıcaklık aralığı.

Makinenin büyüklüğünü denklem içine ekleyerek, bu gereksinimlerin sadece bir sistem tarafından karşılanmadığı açıktır. Buton Kalıp Makina bir dizi manyetik sıkma çözümü sunar.

Plastik enjeksiyon kalıplama çözümlerimiz prototiplerin ve küçük plastik parçaların üretilmesine özel olarak uyarlanmıştır. Geleneksel kalıplama tekniklerinden esinlenerek, plastik parçalarınızı alüminyum prototip kalıp veya hızlı kalıplama kullanarak enjekte ediyoruz. Bu teknikle elde edilen sonuçlar seri kalıplara eşdeğerdir. Sağlamlık, mekanik özellikler ve sanayileşme bilgileri aynıdır.

Enjeksiyon hızlı takımımızın tasarımı standart bir kalıp tabanı çerçevesine ve değiştirilebilir alüminyum göbek ve oyuk uçlara dayanmaktadır. Bu, plastik enjeksiyondaki doğal yatırım maliyetlerini ve üretim sürelerini azaltır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Önemli gelişme! 905 firma konkordatodan çıktı
Önemli gelişme! 905 firma konkordatodan çıktı
Cezası olanlar dikkat! Köprü cezalarının iadesi için son 5 gün
Cezası olanlar dikkat! Köprü cezalarının iadesi için son 5 gün
mobil onay