Reseller Hosting Nedir?

Reseller hosting, bir aracı kurum olarak da düşünülebilir.

Reseller Hosting Nedir?
Reseller Hosting Nedir? Seobaz
Bu içerik 23 kez okundu.

Reseller hosting, bir aracı kurum olarak da düşünülebilir. Bu hosting hizmeti ile kurum,  bünyesinde bulunan geniş depolama alanını ve bant genişliğini çok sayıda internet sayfası üzerinde kullanabilir ya da dağıtım yapabilir. Böylelikle tek bir kurum birden fazla sayfaya hizmet vererek geniş bir ağ oluşturur.

Avantajları Nelerdir?

Reseller hosting çok daha uygun maliyetli olarak alınabilir. Böylelikle tasarlanacak site için gereken işlemler için fazladan bütçe olanağı sunar.

Aldığınız hesabın yönetilmesi internet tabanlı olarak yönetildiğinden kullanımı oldukça basittir. Crenw sitesi üzerinden de inceleyerek kullanım kolaylığı bilgisini edinebilir ve web tasarım hizmetiyle birlikte bu hizmeti alabilirsiniz.

Ayrıca sitenin gereksinimlerine göre satın aldığınız reseller hosting paketini yükseltebilir ve hesap içinde yer alan boyutunu da fazlalaştırabilirsiniz.

Birçok firma bu hizmetle birlikte Laravel ve WordPress gibi hazırda olan scriptleri de kurarak neredeyse hazır bir site sunuyor. Bu scriptlerin üzerinden içerikleri yazarak zamandan kazanç da elde etmiş oluyorsunuz.

Siteye bağlı olarak açılacak mail hesaplarının sınırsız olması, FTP hesabının istenilen rakam kadar olması, web hosting özelliği olması ve siteye özel veritabanı sayısı da sunulan avantajların başlıcalar olarak görülebilir.

Kimler Tercih Eder?

Reseller Hosting, hem kurumsal anlamda işletmeleri için hosting hizmeti almak isteyenler hem de bu anlamda bilgi birikimi olmamasına karşın bu hizmeti alıp satarak yatırım yapmak isteyenlerin tercih ettiği bir hizmettir. Crewn sitesi üzerinden bu hizmeti alarak firmanıza artı değer katabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
En çok top kaybettiği maçı oynayan Güven Yalçın, Beşiktaş taraftarından tepki gördü
En çok top kaybettiği maçı oynayan Güven Yalçın, Beşiktaş taraftarından tepki gördü
ÜNLÜ GENÇ İŞ ADAMI ZEYNEL DEDE: KURUCUSU OLDUĞU GOLD STAMP AJANS MEDYA’ NIN SEKTÖRDE Kİ HEDEFLERİYLE DİKKAT ÇEKTİ
ÜNLÜ GENÇ İŞ ADAMI ZEYNEL DEDE: KURUCUSU OLDUĞU GOLD STAMP AJANS MEDYA’ NIN SEKTÖRDE Kİ HEDEFLERİYLE DİKKAT ÇEKTİ
bonus veren siteler Betboo giriş