Ünlü astrolog Hande Kazanova, ABD'deki kongre baskınını bir hafta öncesinde etmişti

ABD’nin başkenti Washington’da seçim sonuçlarını kabullenmeyen Trump destekçileri kongre binasını bastı. ABD tansiyon yükselirken, astrolog Hande Hande Kazanova yılbaşı gecesi konuk olduğu televizyon programında 6 Ocak tarihine dikkat çekmişti. Kazanova, “O dönem çok ciddi bilgi açığı, çok önemli şeyler duyabiliriz“ demişti.

Ünlü astrolog Hande Kazanova, ABD'deki kongre baskınını bir hafta öncesinde etmişti
Ünlü astrolog Hande Kazanova, ABD'deki kongre baskınını bir hafta öncesinde etmişti
Bu içerik 25 kez okundu.

Amerika Birleşik Devletleri'nde 3 Kasım 2020'deki başkanlık seçim sonuçlarına göre belirlenen delege oylarının sayılıp, sonuçların resmen tescil edileceği Kongre oturumu sırasında ortalık karıştı. Washington'da Donald Trump'a destek gösterisi düzenleyen bir grup protestocu, polis barikatını aşarak Kongre binasına girdi.

WASHİNGTON'DA SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN EDİLDİ

Washington'da Trump taraftarlarının Kongre binasına girmeye çalışması üzerine tüm oturumlara ara verilerek binanın kapıları kilitlendi. Washington D.C. Belediye Başkanı, akşam 18.00'den sabah 06.00'a kadar sokağa çıkma yasağı ilan edildiğini duyurdu. Kongre polisi Temsilciler Meclisi'ndeki vekillere koltuklarının altındaki gaz maskelerini hazır bulundurmalarını istedi.

Öte yandan Cumhuriyetçi Kongre Üyesi Adam Kinzinger ve Pensilvanya Valisi Tom Wolf, "Bu bir darbe teşebbüsüdür" değerlendirmesi yaptı.

TRUMP'TAN İTİDAL ÇAĞRISI

Trump olayların çığırından çıkmasının ardından itidal çağrısında bulundu. Trump ayrıca bir video yayınlayarak, göstericilere "Eve dönün" dedi. Olaylar sırasında bir kadının silahla ağır yaralandığı bildiriliyor. ABD medyası yaralıların olduğu bilgisi de paylaştı. İngiliz basını "ABD'de anarşi" başlıkları attı.

"BU SENE HÜKÜMETLERİN DEVLETLERİN İŞİ ZOR"

ABD tansiyon yükselirken 31 Aralık 2020 gecesi Habertürk'te Türkiye'nin önde gelen astrologları Hande Kazanova, Öner Döşer ve Dinçer Güner, Fatih Altaylı'nın hazırlayıp sunduğu Teke Tek Yılbaşı Özel'de 2021 yılıyla ilgili tahminleri akıllara getirdi.

Astrolog Hande Kazanova yılbaşı gecesi şöyle konuşmuştu:

"2021 yılında şöyle bir başlık öngörüyorum; çünkü gökyüzünde hem toprak, hem hava elementi hakim olacak. Toprakla hava birbirine girdiği zaman her yer toz duman olabilir. Yani biraz toplumların kendi güçlerini ön plana çalıştıkları bir süreci ifade ediyor. Özellikle ülkeleri yönetenler ve toplumun ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak yasaları iyileştirmek durumunda kalacaklar. Kalmayan gidecek, çok net. Çünkü görevi bırakma ve görevden ayrılmayla bağlantılı Uranüs'le Satürn dik açıları. O yüzden artık toplumun ihtiyaçlarını dinlememiz gerekiyor. Bu sene hükümet ve devletlerin işi çok da zor, bu korona hakimiyetinin olduğu zamanlarda. Çünkü kimi diyecek ki 'ben aşı istemiyorum', kimi diyecek ki 'ben aşı istiyorum, sen beni zorlayamazsın' vs. Çok ciddi kutuplaşmaların devrede olacağını göreceğiz. İnsanların kendi haklarını ve daha iyi yaşam mücadelelerinin arttığını görebiliriz.

Ünlü astrolog Hande Kazanova, ABD'de yaşanan olayları bir hafta öncesinden tahmin etmiştiAstrolog Hande Kazanova

"ÖZELLİKLE 5-6-7-8 OCAK TARİHLERİNE DİKKAT!"

2021 yılına giriş çok önemli. Ocak ayı çok önemli. Mesela 5-6-7-8 Ocak tarihleri özellikle Amerika'da hala Senato'nun Başkan'ı açıklayacağı tarihler olarak biliniyor. 5 Ocak'ta Georgia eyaletinde bir kez daha buluşacaklar. Senato'da karar alacaklar ve 6 Ocak'ta bunun açıklamasını yapacaklar. O dönem çok ciddi bilgi açığı, çok önemli şeyler duyabiliriz, öğrenebiliriz. Ve tabii ki ben Ocak ayını suikastlerle ilgili konularda sıkıntı ve problem olarak görüyorum. Bu Biden'e mi olur, Trump'a mı olur onu bilemem ama sonuçta Ocak ayında 20 Ocak civarı, 18 Ocak civarı toplumsal hezeyanların..."

Ünlü astrolog Hande Kazanova, ABD'deki kongre baskınını bir hafta öncesinde etmişti
Ünlü astrolog Hande Kazanova ABD’deki kongre baskınını bir hafta öncesinde etmişti - Son Dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
En çok top kaybettiği maçı oynayan Güven Yalçın, Beşiktaş taraftarından tepki gördü
En çok top kaybettiği maçı oynayan Güven Yalçın, Beşiktaş taraftarından tepki gördü
ÜNLÜ GENÇ İŞ ADAMI ZEYNEL DEDE: KURUCUSU OLDUĞU GOLD STAMP AJANS MEDYA’ NIN SEKTÖRDE Kİ HEDEFLERİYLE DİKKAT ÇEKTİ
ÜNLÜ GENÇ İŞ ADAMI ZEYNEL DEDE: KURUCUSU OLDUĞU GOLD STAMP AJANS MEDYA’ NIN SEKTÖRDE Kİ HEDEFLERİYLE DİKKAT ÇEKTİ
bonus veren siteler Betboo giriş