Astroloji Yolculuğu Akademisi

Astroloji Yolculuğu Akademisi
Astroloji Yolculuğu Akademisi Ekhaber
Bu içerik 44 kez okundu.

Astroloji hakkında bilgisi olan herkes, doğum haritasının ne kadar önemli olduğunu bilir. Bir tek burçlar için değil, yaşam standartları ve potansiyelini için son derece önemlidir. Yaşadığımız hayatı bir sahne gibi düşünürsek, doğum haritası sizin bu dünya sahnesine giriş anınızda çekilmiş fotoğrafımızdır. Bu fotoğraf size; hayat dediğimiz bu sahnede neler yaşayacağınıza ile ilgili genel bilgiler verir. Engelleriniz ve fırsatlarınız nelerdir, engellerinizi nasıl aşarsınız, fırsatlarınızı nasıl kullanırsınız bunları anlatır.

Doğum haritanızda bulunan engelleri aşmanız için tarafımdan sizlere ilgili size özel çalışmalar verilir. Verilen bu çalışmalar doğum haritanız ile bütün olduğundan ömürlüktür. Bunun yanında yıllık önemli gök olayları, kavuşumlar, tutulmaların yarattığı, engel ve fırsatlar üzerinden çalışmalar veriyorum. Hayat enerjilerden oluşuyor, yaydığınız enerjiler size olumlu ya da olumsuz olarak dönüyor. Ben olumlu enerjilerin haritanızın kısıtlarına göre etkisi nasıl artırılacak şeklinde yıllık olarak çalışmalar vererek, rahat bir yıl geçirmenize Astroloji Yolculuğu Akademisi olarak yardımcı olurum

Doğum haritası çıkarabilmek için, bu konuda profesyonel bir eğitim alınması gerekir.

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritası çıkarılırken, doğum saat ve tarih bilgisi kadar, coğrafyanın kaderimiz olmasından dolayı yaşadığınız yer bilgisi gerekir. Doğum kelimesi, bir başlangıç olarak kabul edildiği için, sadece insana has bir konu değildir. Pek çok başlangıç, evlilik analizi, ülke haritası, şirket kurulum ve finansal değerler gibi pek çok faktörün de potansiyellerinin belirlendiği, bir gökyüzü haritası olarak tanımlanır.

Doğum haritası çıkarabilmek için, bir danışmanlık hizmeti almak gerekir. Astroloji Yolculuğu Akademisi bu konuda profesyonel hizmet verir. Detaylı bilgi için siteyi inceleyebilirsiniz.

Astroloji Yolculuğu Akademisi
Tüm düşleriniz gerçek olsun…
Web Sitesi: https://astrolojiyolculugu.com
Facebook: https://astrolojiyolculugu.com/facebook
Instagram: https://astrolojiyolculugu.com/instagram
Youtube: https://astrolojiyolculugu.com/youtube
Uygulama: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.astrolojiyolculugu.yorumyol

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
En çok top kaybettiği maçı oynayan Güven Yalçın, Beşiktaş taraftarından tepki gördü
En çok top kaybettiği maçı oynayan Güven Yalçın, Beşiktaş taraftarından tepki gördü
ÜNLÜ GENÇ İŞ ADAMI ZEYNEL DEDE: KURUCUSU OLDUĞU GOLD STAMP AJANS MEDYA’ NIN SEKTÖRDE Kİ HEDEFLERİYLE DİKKAT ÇEKTİ
ÜNLÜ GENÇ İŞ ADAMI ZEYNEL DEDE: KURUCUSU OLDUĞU GOLD STAMP AJANS MEDYA’ NIN SEKTÖRDE Kİ HEDEFLERİYLE DİKKAT ÇEKTİ
403 Forbidden

403 Forbidden


openresty