Bilal Kahvecioğlu Hair Studio

Bilal Kahvecioğlu Hair Studio
Bilal Kahvecioğlu Hair Studio Ekhaber
Bu içerik 108 kez okundu.

1995 Yılında İlk Kuaförlük Sektörüne İstanbul Bahçelievlerde Başlayan Bilal Kahvecioğlu Yurtiçi Ve Yurtdışı Kuaför Eğitimleri ile 2002 Yılına kadar Tüm Eğitim Çalışmalarını Eksiksiz Almıştır.

2002 Yılından Buyana Profesyonel Kuaför Makeup Ve Kişisel Gelin Saçları Uygulamaları İle Sahada Yerini Almıştır. Türkiye Genelinde Profesyonel Gelin Hizmetleri Sunan İşletmede Türkiye Geneline Özel Servisleriyle Hizmet Dağılımı Yapmıştır.

2004 Yılında İstanbul Haznedar'da Saç kaynak Merkezi Olarak Açılan İşletmemiz'de Türkiye Geneline Toptan ve Perakende Saç Satışları Ve Saç Kaynak Hizmetleri Sunmaya Başlamıştır.

2006 Yılında İşletmeyi Yaygınlaştırmak İçin İstanbul Güngörende 2'ci Şube İle Hizmet Sunmaya Başlamıştır.

2009 Yılında 3. Şube Bakırköy'de Hizmete Başlamıştır.İstanbul Genelinde Birçok Saç kaynak Toptan ve Perakende Satışları Yanı Sıra Gelin Saç Ve Makyajları ile Hizmet Vermektedir.

2009 Yılından Buyana Sahne Çalışmaları Moda Programları Sabah Programları ile Kanal D,TV8,Show Tv,Fox Tv,Star Tv alt Yapısında Ekibinde Hizmet Vermektedir.

"25.Yıllık Tecrübemiz ve Kaliteli Ürün Tercihlerimiz ve Ekibimizle Siz Değerli misafirlerimizi Mutlu etmek için her geçen gün yenilenen sektörümüzü ve gündemimizi takip ederek sizlere en iyisini sunmak için Bakırköy’deyiz"


Bilal Kahvecioğlu Hair Studio
İstabul Bakırköy'de Yeni Salonuyla Değerli müşterilerine Saç Kaynağı Gelin Saçları Makeup Ve Saç Renklendirme Katagorileri Olarak Ombre - Sombre - faceligt - Kerati Bakımı - pİgmentasyon Ve Saç Uygulamaları Olarak Hizmet Vermektedir.

Sosyal Medya Ağımızdan Takip için
Facebook: bilal.kahvecioglu.12
tweter : BKahvecioglu
instagram : @bilalkahvecioglu
web : www.bilalkahvecioglu.com
iletişim : 0212 972 39 79
whatsaap : 0534 301 03 22

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BINANCE’DEN YATIRIMCI GÜVENLİĞİ İÇİN 1 MİLYAR DOLARLIK SİGORTA FONU
BINANCE’DEN YATIRIMCI GÜVENLİĞİ İÇİN 1 MİLYAR DOLARLIK SİGORTA FONU
En çok top kaybettiği maçı oynayan Güven Yalçın, Beşiktaş taraftarından tepki gördü
En çok top kaybettiği maçı oynayan Güven Yalçın, Beşiktaş taraftarından tepki gördü