Depresyon gizli bir tehlikedir

Depresyon 21. yüzyılda stres olgusunun son derece artış göstermesi ve şehirleşmenin artması ile birlikte daha fazla görülmektedir.

Depresyon gizli bir tehlikedir
Depresyon gizli bir tehlikedir Ekhaber
Bu içerik 229 kez okundu.

Depresyon 21. yüzyılda stres olgusunun son derece artış göstermesi ve şehirleşmenin artması ile birlikte daha fazla görülmektedir. Teknolojinin ve kentleşmenin bireylerin günlük yaşantısına olumlu anlamda birçok katkısı olduğu gibi yaşamlı daha stresli bir hale getirmekte de büyük bir payı bulunmaktadır. Bu nedenle modern toplumlarda ayakta kalmaya çalışan bireyler psikolojik anlamda bir takım sıkıntılar ile baş başa kalabilmektedir. Ve yine bazı durumlarda kalabalık düzen ve şehirleşmeye rağmen bireyler yalnızlaşmaya başlamaktadır. Uyandırdık ise bireylerin psikolojik sorunlarının derinleşmesine ve daha kronik bir hale gelmesine neden olmaktadır. Bu yüzden gerek küçük sorun ve sıkıntılar gerekse daha büyük kabul edilen psikolojik rahatsızlıklar için yaşamı daha kaliteli kılmak adına psikolojik destek almak şarttır.

Yaşamın çekilmez kılmayın

Depresyon başta olmak üzere modern yaşamın hayatımıza soktuğu ruhsal problemler yaşamı çekilmez bir hale getirebilmektedir. Beylikdüzü psikolog hizmetleri başta olmak üzere İstanbul merkezli olarak faaliyet yürüten Yüksel Danışmanlık ve Gelişim Merkezi birçok ruhsal problem ya da sıkıntının aşılması konusunda danışanlarına hizmet sunmaktadır. Bahçeşehir psikolog deyince de ilk akla gelen kuruluşlardan biri olan Yüksel Danışmanlık ve Gelişim Merkezi bünyesinde profesyonel terapistleri barındırmaktadır. Yine Beylikdüzü terapist arayışında bulunan bireylerin ilk tercihi olan kuruluş güler yüzlü ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Depresyon başta olmak üzere birçok sorun ve sıkıntının çözümü için kuruluşun kapısı çalınmaktadır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣