7 kişiyi katleden Mehmet Altun'un annesi, ifadesinde her şeyi anlattı: 10 yıl önce bana hakaret etti

Konya'da Dedeoğulları ailesinden 7 kişinin katledilmesi olayının nedeni hala merak konusu. Bugün ekipler tarafından kıskıvrak yakalanan katil zanlısı Mehmet Altun'un annesinin ifadesi ortaya çıktı. Altun'un annesi, "Bundan 10 sene kadar önce Yaşar Dedeoğulları'nın bana hakaret etmesi nedeniyle davalık olmuştuk. O dava bittikten sonra da konu kapanmıştı. Oğlum ile olaydan sonra bu konuyu hiç konuşmadık. Üzerime atılı suçlamayı kabul etmiyorum" sözlerin yer verdi.

7 kişiyi katleden Mehmet Altun'un annesi, ifadesinde her şeyi anlattı: 10 yıl önce bana hakaret etti
7 kişiyi katleden Mehmet Altun'un annesi, ifadesinde her şeyi anlattı: 10 yıl önce bana hakaret etti Ekhaber
Bu içerik 298 kez okundu.

Konya'da Dedeoğulları ailesinden 7 kişinin katledilmesi olayının nedeni hala merak konusu. Bugün ekipler tarafından kıskıvrak yakalanan katil zanlısı Mehmet Altun'un annesinin ifadesi ortaya çıktı. Altun'un annesi, "Bundan 10 sene kadar önce Yaşar Dedeoğulları'nın bana hakaret etmesi nedeniyle davalık olmuştuk. O dava bittikten sonra da konu kapanmıştı. Oğlum ile ulkenin sesi olaydan sonra bu konuyu hiç konuşmadık. Üzerime atılı suçlamayı kabul etmiyorum" sözlerin yer verdi.

 

Konya'nın Meram ilçesinde geçtiğimiz Cuma günü yaşanan acı olayda aynı aileden Yaşar Dedeoğulları, eşi İpek Dedeoğulları (62), çocukları Serap Dedeoğulları (36), Serpil Dedeoğulları (32), Sibel Dedeoğulları (30), Metin Dedeoğulları (45) ve Barış Dedeoğulları (35) hayatını kaybetti. Dedeoğulları ailesinin katil zanlıları Mehmet Altun, bugün ekipler tarafından gerçekleştirilen başarılı operasyon sonucu saklandığı dağlık alanda yakalandı.

DEDEOĞLU AİLESİNİN ÇOCUKLARI KONUŞTU

Soruşturma kapsamında dün adliyeye sevk edilen 14 ulkeninsesi şüpheliden 10'u da tutuklandı. Silahlı saldırıda annesi, babası ve kardeşlerini kaybeden Dedeoğulları ailesinin çocuklarından İngiltere'de yaşayan Çetin Dedeoğulları, savcılıkta müşteki sıfatıyla verdiği ifadede, Türkiye'ye mayıs ayının ortasında geldiğini anlattı

Kaynak: https://ulkeninsesi.com/ .

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor