Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5

Sorumlu Emlak Danışmanlığı Seviye 5 Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği 05.06.2018 tarihli 30442 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdiği andan itibaren uygulanan ve Emlak Danışmanı olmak isteyen kimselerin girmekle yükümlü olduğu bir sınavdır.

Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5
Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5 Ekhaber
Bu içerik 247 kez okundu.

 

Sorumlu Emlak Danışmanlığı Seviye 5 Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği 05.06.2018 tarihli 30442 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdiği andan itibaren uygulanan ve Emlak Danışmanı olmak isteyen kimselerin girmekle yükümlü olduğu bir sınavdır. SC Belgelendirme kurumumuz sizler için en kaliteli eğitim hizmetini vererek, uzman kadrosu sayesinde sınavlarda başarılı olarak, belgelerinizi kolay bir şekilde elde etme şansını size kazandırmaktadır.

Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5 Sınavı


Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5 sınavı Mesleki Yeterlilik Belgesini elde etmek isteyen adaylar birimlerde tanımlanan sınavlara girmeleri gerekir. Adayların yeterlilik belgesini alabilmeleri için SC Belgelendirme kurumumuza başvuru yapmaları ve gerekli eğitimleri almaları yeterli olacaktır. Yeterlilik birimleri kapsamındaki geçerlilik süresi ise, birimden başarılı olarak ayrılan sürenin ardından 2 yıl süresi vardır. Zaman aşımının yaşandığı durumlarda ise emlak danışmanı yetki belgesi alınamayacaktır. Kurumumuz sizler için en iyi şartlarda ve koşullarda sınavlarınızı başarılı bir şekilde geçebilmeniz için kaliteli eğitim hizmetlerini sunmaktadır. Kurumumuza başvuru yapabilmeniz için gerekli evraklarınızı tamamlayarak, bizlere ulaşabilir, kayıt işlemleriniz tamamlandıktan sonra ihtiyacınız olan alanlarda eğitimlerinizi alabilirsiniz.

Emlak Yetki Belgesi


Emlak Yetki Belgesi Taşınmak ticareti (Emlak Danışmalığı) yapmak isteyen kimseler için ticari işletmeler ile esnaf ve sanatkâr işletmeleri adına düzenlenen belgeye denilmektedir.  Bu belge Ticaret İl Müdürlükleri tarafından verilir. Belge almaya hak kazanmak için öncelikle sınavlarda başarılı olmanız gerekmektedir. Sınavları geçebilmeniz için devletin yetkilendirdiği kurum ve kuruluşlardan destek almanız gerekmektedir. SC Belgelendirme kurumu olarak sizler için en iyi eğitimi ve koşulları sağlayarak, sınavlarınızda gerekli olan tüm donanımları edinmenizi sağlıyoruz. Hemen şimdi kurumumuza başvuru yaparak, gerekli sınavlar için hazırlığa başlayabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
404 File Not Found

404
File Not Found

�����������褦�Ȥ����ڡ����ϸ��Ĥ���ޤ���Ǥ�����

���Υ��顼�ϡ����ꤷ���ڡ��������Ĥ���ʤ��ä����Ȥ��̣���ޤ���

�ʲ��Τ褦�ʸ������ͤ����ޤ���

  • �����������褦�Ȥ����ե����뤬¸�ߤ��ʤ��ʥե���������ֲս����äƤ���ˡ�
  • URL���ɥ쥹���ְ�äƤ��롣