Bennu Erez ve Terapi Metodları

Son zamanlarda ikili ilişkilerde çiftlerin yaşadığı sorunlar günden güne artan bir eğilim gösteriyor. Evlilik kararını hızlı alarak büyük bir sorumluluğu görmezden gelen bireyler haftalar hatta aylar sonra iki karşıt cephede mücadele veren bir ordu misali anlık çatışmalara sahne oluyor.

Bennu Erez ve Terapi Metodları
Bennu Erez ve Terapi Metodları Ekhaber
Bu içerik 336 kez okundu.

Son zamanlarda ikili ilişkilerde çiftlerin yaşadığı sorunlar günden güne artan bir eğilim gösteriyor. Evlilik kararını hızlı alarak büyük bir sorumluluğu görmezden gelen bireyler haftalar hatta aylar sonra iki karşıt cephede mücadele veren bir ordu misali anlık çatışmalara sahne oluyor. İlişkilerde devamlılığı ve ikili iletişimi daha somut hale getirmek isteyen bireylerin sayısı oldukça az görünüyor. İlişkide terapi hizmetini almak istemeyen bireyler genelde film ve kitaplarda baştan geçen olumsuz olayların ışığında yol alıyor. İlişkilerde ikili iletişimi sağlamak adına profesyonel hizmetler sunarak ilginç metodlar uygulayan Bennu Erez son dönemlerde çiftler tarafından oldukça ilgiyle takip ediliyor.

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Bennu Erez, küçük yaşlarda insan psikolojisi üzerine merakla başlayan öğrenme serüveninde yüzlerce kitap okumuştur. 2010 yılında lise öğrenimini başarıyla tamamlayan Erez 2015 yılında mesleki eğitimi tamamlayarak meslek hayatına atıldı. İnsan psikolojisi üzerine yaptığı çalışmalarla ilişkilerde yaşanan sorunlara yönelerek, çözüm odaklı bakış açısıyla insan hayatına yön veren Bennu Erez terapilerde ve yaşam tarzında heyecanlı, meraklı ve pratik hamleleriyle aktif bir kişiliğe sahiptir. Her zaman bir sorunun çözümü olduğunu ifade ederek, hizmet verdiği tüm çiftlerde uyguladığı metodlarda alanında devrim yapan gelişmelere şahit oluyoruz.

Konuşması, yaşam tarzı ve pozitif bakış açısıyla meslek hayatına devam eden Bennu Erez’in hizmet verdiği evliliklerdeki gözle görülür değişmelerin uygulanan ilgi çekici metodlarda çok büyük pay sahibi olduğu öne sürülüyor. Daima heyecanın ve mutluluğun doruk noktasının olmadığını savunan Erez, sunduğu ilgi çekici fikirlerle çiftlerden oldukça olumlu tepkiler almaya devam ediyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor