Təranə Bağırova Kimdir?

Təranə Bağırova Kimdir?
Təranə Bağırova Kimdir? Ekhaber
Bu içerik 36 kez okundu.

Bloğunda yayınladığı dikkate değer bilgilerle anılan, sosyal medya da bir fenomen haline gelen, özellikle kadınların gözünde günü kurtaran kahraman olarak tanınan günlük yaşantılarında yardımı dokunacak faydalı bilgiler veren Təranə Bağırova kimdir? Gelin hep beraber bakalım?
Təranə Bağırova 1986 yılında doğmuştur. Okumayı çok seven Bağırova Bakü Slav Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı fakültesine 2004 yılında giriş yapmıştır. Başarılı bir okul hayatı süren Bağırova, 2009 yılında mezun olmuştur. Geleceğinde nasıl başarılı olacağından haberi olmadan iş hayatına atıldı ve dört yıl gibi kısa bir sürede Azerbaycan Cumhuriyet Devlet Emlak Tescil Servisi ve Dünya Banka’sının ortak projesi olan 20 gün devam eden kursun sonucunda, sınavı yüksek başarı ile geçerek sertifika almaya hak kazandı. Tabi ki başarıları bunlarla kısıtlı değil gelin birkaçına göz atalım. Azerbaycan Cumhuriyeti’nde birçok şahsına münhasır devlet projesinde aktif roller oynamıştır. Gezmeyi, eğlenmeyi sever.

Bir lisan bir insan sözünden öz almış olmalı ki tam 4 dil biliyor. Influencer olarak tanımış olsak da ona sadece influencer demek haksızlık olur. Yaptığı işler gayet önem arz eden işler. Tabi bu işlerin yanı sıra iş hayatına önem verdiği kadar aile değerlerini benimseyen Bağırova’nın 2 kız ve 2 oğlu olmak üzere 4 tane çocuğu var. Tam zamanlı bir anne kendisi. Eşi ve çocukları ile mutlu hayat sürüyor. Ufak bir dipnot düşmek gerekirse Azerbaycan’da üç ünlü kişinin annesi.
 
Sonlara doğru yaklaşırken net bir şekilde şu cümleleri kurmak sanırım yanlış olmaz? Kendisinin yaşam enerjisi ileri seviyelerde. Sosyal medya tarafında takip edenlere mutluluk sağlamakla kalmıyor Instagram’da attığı post ve snapler ile merak uyandırıyor. Hazır instagram demişken kullanıcı adı @by_baghirovs takibe alırsanız eğlenceleri içeriklerini kaçırmamış olursunuz.

İnstagram: https://www.instagram.com/by_baghirovs/

Facebook: https://www.facebook.com/Kakoska/

Tiktok: https://www.tiktok.com/@by_baghirova?lang=ru-RU

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
En çok top kaybettiği maçı oynayan Güven Yalçın, Beşiktaş taraftarından tepki gördü
En çok top kaybettiği maçı oynayan Güven Yalçın, Beşiktaş taraftarından tepki gördü
ÜNLÜ GENÇ İŞ ADAMI ZEYNEL DEDE: KURUCUSU OLDUĞU GOLD STAMP AJANS MEDYA’ NIN SEKTÖRDE Kİ HEDEFLERİYLE DİKKAT ÇEKTİ
ÜNLÜ GENÇ İŞ ADAMI ZEYNEL DEDE: KURUCUSU OLDUĞU GOLD STAMP AJANS MEDYA’ NIN SEKTÖRDE Kİ HEDEFLERİYLE DİKKAT ÇEKTİ
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx