CEO Fatih Arslan, Ayna Merkezi'nin gelecek hedeflerinden bahsetti

Ülkemizde ayna üretimi ve satışını gerçekleştiren lider kuruluşlardan olan Ayna Merkezi'nin Genç CEO'su Fatih Arslan, firmanın gelecek hedefleri ile ilgili açıklamalar yaptı.

CEO Fatih Arslan, Ayna Merkezi'nin gelecek hedeflerinden bahsetti
CEO Fatih Arslan, Ayna Merkezi'nin gelecek hedeflerinden bahsetti Ekhaber
Bu içerik 246 kez okundu.

Ülkemizde ayna üretimi ve satışını gerçekleştiren lider kuruluşlardan olan Ayna Merkezi'nin Genç CEO'su Fatih Arslan, firmanın gelecek hedefleri  ile ilgili açıklamalar yaptı. Dekorasyon alanının sürekli olarak yenilendiğini ve güncellendiğini ifade eden Arslan, Ayna Merkezi olarak kendi firmalarının dünya trendlerini yakından takip ettiğini belirtti. 

"Her daim gelişen dekorasyon sektöründe yeniliklere ayak uydurmak gerekiyor. Bu nedenle de hem tasarımları hem de ürünleri yenilemek şart. Ülkemizde inovatif, şık ve özgün tasarımlar üretmek ve marka değerimizi arttırmak misyonumuz arasında yer alıyor. " dedi. 

Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak çalıştıklarını belirten Arslan, ilerleyen zamanlarda ülkemizden Avrupa'ya ihracat yapan bir kuruluş olmayı hedeflediklerini söyledi. Ayna Merkezi'nin son derece profesyonel bir kadro ile müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet yürüttüğünü de dile getiren Arslan, ‘’Bu yaklaşımız ile ülkemizde dekorasyon sektöründe faaliyet yürüten bütün meslektaşlarımızın benimsemesini amaçlıyoruz.

Ülkemizde ticaret yapan firmaların Avrupa Birliği standartlarına yaklaşmaya gayret etmeleri ve üretim kalitelerini arttırmaları hem ülkemize hem de dünyaya büyük bir katma değer kazandıracaktır.’’ diyerek kaliteli üretimin önemine dikkat çekti.

Öte yandan profesyonel bir kadroyu istihdam ettiklerini belirterek yakın zamanda ISO standartlarından da entegre olma adımları atacaklarını vurguladı. Genç CEO, gelecek yatırımlarını ve geleceğe dönük  adımlarını da bir dünya markası oluşturmaya yönelik olarak atıyor.

Fatih Arslan’ın sosyal medya hesapları:

https://www.instagram.com/byfatiharslan/

https://www.tiktok.com/@byfatiharsln

https://www.facebook.com/fatih.arslan.3914

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BINANCE’DEN YATIRIMCI GÜVENLİĞİ İÇİN 1 MİLYAR DOLARLIK SİGORTA FONU
BINANCE’DEN YATIRIMCI GÜVENLİĞİ İÇİN 1 MİLYAR DOLARLIK SİGORTA FONU
En çok top kaybettiği maçı oynayan Güven Yalçın, Beşiktaş taraftarından tepki gördü
En çok top kaybettiği maçı oynayan Güven Yalçın, Beşiktaş taraftarından tepki gördü
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣