İş İnsanı Yasin Çelepi Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Anadolu’nun bir köyünden işlerini geliştirmek için İstanbul’a gelen genç iş insanı, hayatı boyunca birçok imkânsızlık ve olumsuzlukla baş etmek zorunda kalmıştır.

İş İnsanı Yasin Çelepi Kimdir Kaç Yaşında Nereli?
İş İnsanı Yasin Çelepi Kimdir Kaç Yaşında Nereli?	admin
Bu içerik 755 kez okundu.

Anadolu’nun bir köyünden işlerini geliştirmek için İstanbul’a gelen genç iş insanı, hayatı boyunca birçok imkânsızlık ve olumsuzlukla baş etmek zorunda kalmıştır. Kurduğu girişimi geliştirip, büyütebilmek için büyük emek harcayan Çelepi, en büyük desteği ailesinden aldığını dile getirmektedir. Ailesinin kendisine sağladığı güven duygusu ve destek sayesinde bu kadar başarılı olduğunu dile getirmekten çekinmeyen genç iş insanı, yaşadığı imkansızlıklar sayesinde de gerekli hırsa sahip olduğunu söylemektedir.

Yasin Çelepi, 07.07.1997 tarihinde doğmuş ve küçük yaşlardan itibaren çalışma hayatının içinde bulunmuştur. 24 yaşında yakaladığı başarı sayesinde, sektörde de adını iyice duyurmuş ve birçok yeni girişimciye ilham olmuştur. 24 yaşında iş dünyasında bu kadar başarılı olmasının sebeplerinden biri de çocukluğundan beri sahip olduğu çalışma prensibi ve sabrıdır. Sabırlı olduğu ve ilk engelde pes etmediği için başarı basamaklarını hızlı tırmandığını da dile getiren Yasin Çelepi sektöre yeni giriş yapan kişilere de bu özelliğini öğütlemektedir. Çünkü ancak bu sayede başarılı olunacağına inanmaktadır.

İnstagram’da Yasin Çelepi : https://www.instagram.com/yasincelepi/

IMDB’de Yasin Çelepi: https://www.imdb.com/name/nm13040932/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor