Cenk Sabuncuoğlu Yaşamın Şifrelerini Anlattı

Yeni Yaşam Global koçluk merkezinin kurucusu olan Cenk Sabuncuoğlu yaşamanın şifrelerini anlattı. Uzun yıllardan beridir koçluk kişisel gelişim ve enerji alanında faaliyet yürüten ülkemizin yetiştirdiği en önemli isimlerden biri olan Cenk Sabuncuoğlu yaşamın farkına vardı günden beri kendini geliştirmek için çaba sarf ettiğini belirtti

Cenk Sabuncuoğlu Yaşamın Şifrelerini Anlattı
Cenk Sabuncuoğlu Yaşamın Şifrelerini Anlattı admin
Bu içerik 413 kez okundu.

Yeni Yaşam Global koçluk merkezinin kurucusu olan Cenk Sabuncuoğlu yaşamanın şifrelerini anlattı. Uzun yıllardan beridir koçluk kişisel gelişim ve enerji alanında faaliyet yürüten ülkemizin yetiştirdiği en önemli isimlerden biri olan Cenk Sabuncuoğlu yaşamın farkına vardı günden beri kendini geliştirmek için çaba sarf ettiğini belirtti. Sabuncuoğlu açıklamalarında bireylerin öncelikle sevmekten ve doğru bir bakış açısı belirlemekten yola çıkmaları gerektiğini ifade etti. Cenk Sabuncuoğlu Hindistan Rusya ve dünyanın birçok yerinde almış olduğu eğitimlerin kendisine çok fazla katkıda bulunduğunu belirtti. Bu nedenle doğru bir yaşam felsefesi oluşturmak maksadı ile bireylerin araştırmak ve okumak ile yola çıkmalarının mümkün olabileceğinden bahsetti.

Cenk Sabuncuoğlu açıklamalarında mutluluğun aramakla bulunacak bir şey olmadığını ve bireylerin daha mutlu bir hale gelmek maksadıyla çaba sarf etmesi gerektiğinin de altını çizdi. "Mutluluk para ile satın alınacak ya da arayarak bulunacak bir olgu değildir. Genel anlamda klişe bir cümle olarak algılansa da aslında mutluluk bireylerin bakış açıları ve kendi içlerindeki döngü ile ilgili bir olgudur. Bu nedenle bireyler öncelikle kendilerini ve sonra çevredeki her şeyi sevmelidir. Mutluluk farklı bakış açısı ile başlar." İfadelerini kullandı.

Uzun zamandan beri profesyonel koçluk eğitimleri de veren Cenk Sabuncuoğlu Bu anlamda birçok insanın yaşamına ışık tutturak farkındalık oluşturmuştur.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor