Muya geniş bir ürün yelpazesine sahiptir

Muya 1995 yılında ayakkabı ve sandalet sektöründe faaliyet yürütmeye başlayan ve ülkemizde başarılı çalışmalara imza atan lider bir kuruluştur.

Muya geniş bir ürün yelpazesine sahiptir
Muya geniş bir ürün yelpazesine sahiptir admin
Bu içerik 509 kez okundu.

Muya 1995 yılında ayakkabı ve sandalet sektöründe faaliyet yürütmeye başlayan ve ülkemizde başarılı çalışmalara imza atan lider bir kuruluştur. Muya marka olarak kalite ve uygun fiyata bir araya getirdiği için Türkiye'de en çok tercih edilen ayakkabı ve sandalet üreticileri arasında yer almaktadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergileyen Muya Avrupa Birliği standartlarında üretim gerçekleştirmektedir.

Bilindiği gibi ayak sağlığı bireylerin yaşam kalitesini doğrudan etkileyen ve bütün beden sağlığını ilgilendiren önemli bir husustur. Ayaklar rahat olmalı, ayakkabı ve terlikte kaliteli malzemeler kullanılmalıdır. Aksi takdirde bireylerin almış oldukları ürünlerden maksimum fayda sağlamaları mümkün olmamaktadır. Muya başta kadın terlik modelleri olmak üzere tüm ürünlerini ortopedik kaliteli ve kullanışlı bir biçimde tasarlar. Ayrıca Muya en kaliteli hammaddeleri kullanmaktadır.

Muya profesyonel bir ekiple çalışır

Muya kadın, erkek, çocuk, medikal ve daha birçok ürününü tasarlarken profesyonel bir ekiple hareket eder. Bu ekip Türkiye'de ve dünyada ayakkabı sektöründe yapılan yenilikleri yakından takip ederek kuruluşun bünyesinde hızlı bir biçimde entegre eder. Katalogları aynı zamanda mevsimsel olarak dizayn eden profesyonel tasarımcı kadrosu erkek ev terliği ve kadın ev terliği modellerine kış mevsiminde de müşterilerinin deneyimine sunar. Muya katalogları arasında Yaz mevsiminde sandaletler parmak arası terlikler ve yazlık ayakkabı modelleri sıklıkla dikkat çeker.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor