Bursa Alan Adı - Domain

Firmanızı büyütmek için iyi bir web site size her zaman yardımcı olur.

Bursa Alan Adı - Domain
Bursa Alan Adı - Domain admin
Bu içerik 340 kez okundu.

 

Firmanızı büyütmek için iyi bir web site size her zaman yardımcı olur. Aynı şekilde web sitenizi kurarken alacağınız alan adı ya da domain de bir o kadar önemlidir. Bu seçim firmanızın akılda kalmasına ve firmanızın daha görünür olmasına yardımcı olabilir. Dolayısıyla bu hizmetten yararlanmak isterseniz, bu konuda size güvenilir hizmet sunabilecek bir firma ile çalışmanı yararınıza olur. Bu konuda Bulut Ajans size her türlü desteği sağlayacaktır.

 

Ekonomik ve Kaliteli Hizmet

Kaliteli bir alan adı ya da domain hizmeti satın almak isterseniz, bunun için çok büyük meblağlar ödemenize hiç gerek yok. Önemli olan kaliteli bir hizmet alırken, bir yandan da bu hizmetin giderlerinin firmanızın ekonomisine zarar vermesidir. Bugün piyasada alan adı ve domain hizmetlerini veren çok sayıda firma bulunsa da, bunların hemen hemen hiçbirinde kaliteli ve ucuz bir hizmet bulabilmek mümkün değildir.

Bulut Ajansta seçeceğiniz alan adı paketlerine göre yıllık fiyatlar değişkenlik gösterir. Bu paketlerin içerisinde bulunan özellikler değiştiği için, haliyle fiyatlar da değişir. Yine de Bulut Ajansta her bütçeye uygun ekonomik paketler bulunmaktadır. Bulut Ajans tüm sektörler için bu hizmetin yanında web tasarım hizmeti aynı zamanda paket hizmetler de vermektedir.

Eğer isterseniz Bulut Ajans üzerinden Dekorasyon Web Paketi ya da Kurumsal Planing Web Paketi gibi hazır paketlerden birini de seçebilirsiniz. Bu paketler genelde Bulut Ajans'ın sunmuş olduğu hemen hemen tüm hizmetleri kapsamaktadır. Kaliteli ve ekonomik bir iş istiyorsanız, Bulut Ajansı tercih edebilirsiniz.

Çalıştığınız Firmayı Doğru Tercih Edin!

Bulut ajans, 2015 yılından bu yana sektörde hizmet vermektedir ve bu süre içerisinde çok güçlü referanslar biriktirmiştir. Ekibinde bulunan uzman, eğitimli ve profesyonel kişilerle Bulut Ajans, bugüne kadar sektörde biriktirdiği deneyimlerle her gün yeni bir firmayı başarıya taşımaktadır. Eğer siz de Bulut Ajans ile çalışarak işinizi büyütmek isterseniz, alabileceğiniz diğer hizmetler şu şekildedir:

E-Ticaret ve Web Tasarım
Ürün Fotoğraf Çekimi
Google Reklamları ve SEO Hizmetleri
3D Sanal Tur ve Panoramik Çekim
Domain, Hosting ve Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Hangi alan adı uzantısını seçmeliyim.

Dünyada kullanımı en yaygın olan alan adı (domain name) uzantıları sırası ile com, net ve org olarak sıralanabilir. Ancak domain tescil ettirmek istediğiniz alan adı için sadece. com uzantılı versiyonunu tescil ettirmeniz ileride markanız veya web siteniz için sakıncalı bir durum oluşturabilir. Bir başkası sizin tescil ettirmediğiniz uzantıları tescil ettirip kullanabilir, bu kasıtlı bir durum olmasa dahi markanız açısından rahatsızlık verici olabilir.

Bu duruma bir örnek vermek gerekirse, sadece mehmetemlak.com adresini tescil ettirdiğinizde, bir başkası mehmetemlak.net, bir diğer kullanıcı ise mehmetemlak.info adreslerini tescil ettirebilir ve aktif olarak kullanabilir. Özellikle com net org gibi jenerik uzantılı domainler ilk gelen alır prensibi ile tescil edildiğinden, bu alan adları üzerinde artık hiçbir hak iddia etmeniz mümkün olmayacaktır.

Dolayısı ile bir alan adı tescil ettirirken eğer müsait ise firmaniz.com firmaniz.net firmaniz.org firmaniz.info gibi yaygın kullanılan bütün uzantıları bir grup olarak birlikte tescil ettirmeniz tavsiye edilir.

 

Alan Adı (Domain) Tescili nedir?

Bir web sitesi sahibi olabilmeniz için öncelikle bir alan adı (domain name) tescil ettirmelisiniz. Alan Adı Tescil işlemini marka tescili hizmeti gibi düşünebilirsiniz. Tescil hizmeti, belirli bir dönem için haklarını satın almış olduğunuz alan adının kullanım süresi süre boyunca adınıza kaydedilmesini ve farklı kişiler tarafından kullanılmamasını sağlamaktadır.

 

Domain yönetimi için kontrol paneli sağlıyor musunuz?

Elbette, müşteri panelinizde yer alan yönetim sistemini kullanarak domain servisleri ile ilgili bütün işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Alan adı tescil siparişim ne kadar sürede aktive edilir?

Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde siparişiniz anında onaylanır, havale/EFT ile yaptığınız ödemeler, ödemenizin operatör tarafından teyit edilmesini takiben onaylanır. Havale ve EFT siparişleri hafta içi ( Pazartesi 09:00 - Cuma 17:30 ) mesai saatleri içerisinde banka hesaplarımız kontrol edilerek onaylanmaktadır.

 

Alan adımın tescil süresinin bitimine yakın bilgilendirme gönderiyor musunuz?

Alan adınızın tescil süresi bitimine yakın süreler kaldığında, sms ve e-posta ile hatırlatma mesajları göndermekteyiz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor