Nuri Hacıkerimoğlu net konuştu

Türkiye’nin tüm illerinin merkezi haline gelen İstanbul’da Trabzonluların ayrıcalıklı olduğuna dikkat çeken iş insanı Nuri Hacıkerimoğlu, bu birlikteliğin Trabzon’a olumlu yansıdığını söyledi.

Nuri Hacıkerimoğlu net konuştu
Nuri Hacıkerimoğlu net konuştu Ekhaber
Bu içerik 404 kez okundu.

Türkiye’nin tüm illerinin merkezi haline gelen İstanbul’da Trabzonluların ayrıcalıklı olduğuna dikkat çeken iş insanı Nuri Hacıkerimoğlu, bu birlikteliğin Trabzon’a olumlu yansıdığını söyledi. Trabzonluları diğer memleketlerin insanlarından ayıran en önemli özelliğin, gurbete çıkmasına rağmen doğduğu toprakları unutmadıkları olduğunu söyledi. Durumune olursa olsun gurbete çıkan her Trabzonlunun ilk hayalinin doğduğu topraklarda evinin olması olduğuna işaret eden Nuri Hacıkerimoğlu, bu özelliğin de gurbetteki Trabzonluları farklı kıldığını söyledi.
İstanbulda son zamanlarda güzergah değişikliklerinin yanı sıra artan araç trafiği nedeni ile insanlar adeta çile yumağı içinde yolculuk yapmaya çalışırken Nuri Hacıkerimoğlu, bu yoğunluğun azaltılması için mutlaka bir düzenleme ve buna bağlı çözüm üretilmesi gerektiğini söyledi. Trafik yoğunluğunun taşımacılıkla bire bir ilintisi olduğuna da dikkat çeken Nuri Hacıkerimoğlu, “toplu taşımacılığın yeniden düzenlenerek, ivedilikle taksi sorununa çözüm bulunmalı.İstanbul gibi metropol bir şehir trafik sorunu yüzünden yaşanamaz hale gelmemeli” dedi.

Instagram adresi: https://www.instagram.com/nuri.hacikerimoglu/

Twitter adresi: https://twitter.com/nurihko

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BINANCE’DEN YATIRIMCI GÜVENLİĞİ İÇİN 1 MİLYAR DOLARLIK SİGORTA FONU
BINANCE’DEN YATIRIMCI GÜVENLİĞİ İÇİN 1 MİLYAR DOLARLIK SİGORTA FONU
En çok top kaybettiği maçı oynayan Güven Yalçın, Beşiktaş taraftarından tepki gördü
En çok top kaybettiği maçı oynayan Güven Yalçın, Beşiktaş taraftarından tepki gördü
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣