Ali Çil Kendini Geliştirmeye Devam Ediyor

1987 yılında dünyaya gelen Ali Çil küçük yaşlardan bu yana başarılarla ilerliyor. İstanbul’dan Trabzon’a yerleşmelerinin sonrasında da hikayesi başlıyor.

Ali Çil Kendini Geliştirmeye Devam Ediyor
Ali Çil Kendini Geliştirmeye Devam Ediyor Ekhaber
Bu içerik 247 kez okundu.

1987 yılında dünyaya gelen Ali Çil küçük yaşlardan bu yana başarılarla ilerliyor. İstanbul’dan Trabzon’a yerleşmelerinin sonrasında da hikayesi başlıyor. Ali Çil henüz on bir yaşındayken kendisine bir internet sitesi kuruyor. Bu internet sitesini kurmasıyla beraber de bilişim sektörüne giriş yapıyor. Bilişim sektöründe ilerleyeceği başarılar da ilk anlardan bu yana kendini belli ediyor. Ali Çil, 2003 yılında İVEA Bilişim LTD ŞTİ’ni kurdu. Başarı basamaklarının ilk adımlarını atarken de çok daha yükseklere çıkacağı kesindi. Akabinde Camforg Chat Programı’nin Türkiye Distribütörlüğü ile Netdirekt Türkiye Bayiliği’ni üstlendi.

Bilişim sektöründe bu kadar hızlı ve güçlü bir ilerleme kaydederken sunucu kiralama hizmeti de verdi. Bu sayede iki yüzden fazla sitenin kurulmasını sağladı. Sektör içerisinde kendini daha da köklü bir hale getirirken kendi yazdığı haber sitesi ile yayın hayatına başladı. HaberTS.com ile kendisi için özel bir ilerleme var etti. Kendi ilgi alanında kaliteli içerikler çıkarırken farklı haber sitelerine de altyapı desteği sağladı. Tüm bunların ardından da 2008 yılında gazeteciliğe başladı. Gazeteciliğe başlamasıyla gelişim sektörünü geride bıraktı.

Ali Çil, Her Alanda Başarı Sahibi

Şu anda Trabzon’un en çok okunan haber sitesinin sahibi olarak tanınıyor. Ayrıca haber sitesinin yanında sarı basın kart sahibi olarak geçiyor. AİPS, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti ve TSYD üyesi olarak da tanınıyor. Hizmetleri içerisinde her zaman daha güçlü şekilde var olurken farkını da belli ediyor. HaberTS, uygulama olarak da binlerce kişi tarafından kullanılırken Ali Çil profesyonel bir gazetecilik hizmeti veriyor.

Ali Çil'in Sosyal Medya Hesapları;
Twitter: https://twitter.com/61alicil
Instagram: https://www.instagram.com/61alicil/

ali çil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣