Modifiye Araç Tutkunlarının Bir Numarası Hasan Yalçuva

Sosyal medya üzerinde çekmiş olduğu videolar ile milyonlarca kişinin odak noktası olmayı başarmıştır. Aynı zamanda yapmış olduğu modifiye işini de sosyal medya içerisinde içerik üretirken kullanmaktadır.

Modifiye Araç Tutkunlarının Bir Numarası Hasan Yalçuva
Modifiye Araç Tutkunlarının Bir Numarası Hasan Yalçuva Ekhaber
Bu içerik 292 kez okundu.

Sosyal medya üzerinde çekmiş olduğu videolar ile milyonlarca kişinin odak noktası olmayı başarmıştır. Aynı zamanda yapmış olduğu modifiye işini de sosyal medya içerisinde içerik üretirken kullanmaktadır. Özellikle de Tiktok üzerinde tam 1 milyon takipçiye sahiptir. Yapmış olduğu içerikler de son derece büyük ilgi ile karşılaşıyor. Ayrıca Hasan Yalçuva birçok ünlü kişinin klipleri içerisinde de yer almıştır.

Cioman’ın klip çekimlerinde modifiyeli araçlarla birlikte gelmiştir. Hatta Aydın Keleş ve Hasan Yalçuva birçok modifiye severi de bir araya toplarmıştır. Çekimler sırasında da son derece renkli görüntülerin ortaya çıktığını söylemek mümkündür.

Bunların dışında kendisi edindiği ünü de oldukça faydalı işlerde kullanmayı ihmal etmiyor. Özellikle de engelli bireyleri hangi ilde olursa olsunlar ziyaret ederek onları eğlendiriyor. Bunun dışında TikTok, Instagram gibi sosyal medyalar üzerinden sponsor gelirlerini de ihtiyaç sahipleriyle paylaşarak yardıma muhtaçların da kalbine dokunuyor.

Festivallerin Yıldızı Hasan Yalçuva

Hasan Yalçuva modifiye sektörüne girdiği andan itibaren birçok festival ve fuarlara katılmıştır. Özellikle de katıldığı renkli festivallerde her zaman kucak dolusu ödüllerle birlikte ayrılmayı başarmıştır. 100’den fazla ödüle sahip olan Hasan Yalçuva 2022 yılında da düzenlenecek ola festivallere katılarak bunları arttırmayı hedefliyor. Kendisi en iyi ses sitemi kategorisinde yarışarak rakiplerini sallamayı başarıyor. Genç yaşta oldukça iyi bir konuma gelmeyi başarmış olan Hasan Yalçuva emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Instagram adresi: https://www.instagram.com/hasan.yalcuva/

TikTok adresi: https://www.tiktok.com/@hasanyalcuva

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BINANCE’DEN YATIRIMCI GÜVENLİĞİ İÇİN 1 MİLYAR DOLARLIK SİGORTA FONU
BINANCE’DEN YATIRIMCI GÜVENLİĞİ İÇİN 1 MİLYAR DOLARLIK SİGORTA FONU
En çok top kaybettiği maçı oynayan Güven Yalçın, Beşiktaş taraftarından tepki gördü
En çok top kaybettiği maçı oynayan Güven Yalçın, Beşiktaş taraftarından tepki gördü
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣