Evcil Hayvanlar Çocuklarla Nasıl Anlaşır?

Evcil hayvanlar ve çocuklar arasında gözle görülebilir bir bağ vardır. İnternette, sosyal medya platformlarında izlediğiniz yavru bir evcil hayvan ve bir bebeğin videoları tüm izleyicilerin içini ısıtmaktadır.

Evcil Hayvanlar Çocuklarla Nasıl Anlaşır?
Evcil Hayvanlar Çocuklarla Nasıl Anlaşır? Ekhaber
Bu içerik 270 kez okundu.

 

Evcil hayvanlar ve çocuklar arasında gözle görülebilir bir bağ vardır. İnternette, sosyal medya platformlarında izlediğiniz yavru bir evcil hayvan ve bir bebeğin videoları tüm izleyicilerin içini ısıtmaktadır. Bunun sebebi iki küçük canlının tamimiyle zararsız olmasından kaynaklanır. İki canlının da tek amacı oyun oynamak ve eğlenmektir. Bu yüzden evcil hayvanlar ve bebekler bu konuda birbirilerine benzerler.

Onlara Nasıl Yaklaşırsanız Onlar Da Size Öyle Yaklaşır

İlk defa yavru bir köpek sahiplendiğinizi düşünün. Yavru köpek büyüyünceye dek siz ona nasıl davranırsanız o da çocuklara aynı şekilde davranacaktır. Bir süre sonra bir bebek dünyaya getirdiniz, şimdi düşünün köpeğe nasıl davranmıştınız?

  • Koruyucu
  • Sevecen
  • Sadık
  • Samimi 

Hayvanları yalnızca mamalarda beslemek yetmez. Onları bu ve bunun gibi olumlu duygularla da beslemek gereklidir. Kendisine iyi davrandığınız evcil hayvanınız yeni doğan bebeğiniz için de koruyucu ve sevecen olacaktır. Onu dışarıya karşı koruyup kollayacak, onu sevecek ve onunla sık sık oynayacaktır. 

Hayvan Sahiplenenlere Büyük İş Düşüyor 

Bu noktada hayvan sahiplenmek o kadar basit bir iş değildir. Hayvan Sahipleniyorum web adreslerinden  hayvan sahiplendirme yeterli değildir. Hayvan sahiplenmek emek ister. Sonuçta sizin de bir canlı büyüteceğinizi unutmayın. Siz ne kadar iyi davranırsanız o da iyi bir dostunuz olacaktır. Evcil hayvanlar ve çocuklar arasındaki bağ hayvanın yetişmesine bağlıdır. İşte tam olarak bu yüzden hayvan sahiplerine büyük iş düşmektedir. Onlara iyiliği ve sevgiyi aşılarsanız iyi olacaktır fakat kötüyü ve saldırganlığı, vahşiliği aşılarsanız ne yazık ki çocuklara karşı bile iyi olmayacaktır.

Evcil hayvan sahiplendirme adreslerinde birçok hayvan bulabilirsiniz. Özellikle Sahipleniyorum firmasında birçok cinse rastlayacağınız hayvanlardan birine evinizde yer açmak isteyebilirsiniz. Üstelik küçük de bir bebeğiniz varsa onların arkadaşlığını izleyebilir ve bu samimi manzara karşısında içinizi ısıtabilirsiniz. Hayvanlar ne olursa olsun bebeklere karşı koruyucu olurlar. Bu durumun sürekli böyle devam etmesi tamamıyla size bağlıdır. Özet geçmek gerekirse, hayvanlar ve çocuklar arasında zamanla çözülemeyecek bir bağ oluşur ve bu güzel bağı kimse bozamaz...

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
404 File Not Found

404
File Not Found

�����������褦�Ȥ����ڡ����ϸ��Ĥ���ޤ���Ǥ�����

���Υ��顼�ϡ����ꤷ���ڡ��������Ĥ���ʤ��ä����Ȥ��̣���ޤ���

�ʲ��Τ褦�ʸ������ͤ����ޤ���

  • �����������褦�Ȥ����ե����뤬¸�ߤ��ʤ��ʥե���������ֲս����äƤ���ˡ�
  • URL���ɥ쥹���ְ�äƤ��롣