NEFFES’e İngiltere’den Büyük İlgi

İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Form’un yarım asrı aşan mühendislik tecrübesi ve AR-GE’ye verdiği önemle yerli olarak ürettiği NEFFES Antiviral Hava Temizleme Cihazı, yurtdışından büyük ilgi görüyor.

NEFFES’e İngiltere’den Büyük İlgi
NEFFES’e İngiltere’den Büyük İlgi Ekhaber
Bu içerik 358 kez okundu.

Form Endüstri Tesisleri’nin pandeminin etkilerini azaltmak ve temiz hava talebini karşılamak adına yüzde 100 yerli olarak geliştirip, üretimini gerçekleştirdiği NEFFES, İngiltere’de yer alan iki farklı kurum tarafından tercih edildi.

 

Epping Ormanı ile çevrili 50 dönümlük bir arazide eğitim veren Forest School London, 1834 yılından bu yana yüksek kaliteli eğitim veriyor. Forest School London, pandemiyle beraber artan temiz hava ihtiyacına çözüm olarak Form kalitesini tercih etti. Okulun kapalı alanlarının iç havası NEFFES-1000-U modeliyle sterilize ediliyor.

 

İç hava sahasının temizliği için Form çözümüne güvenen bir diğer kurum da Ionix oldu. Havacılık, Askeri ve Medikal sektörleri için özel kablo ve donanım grupları üreten Ionix, İngiltere ve Estonya’da konumlanmış fabrikalarında üretim gerçekleştiriyor. Ionix’in İngiltere fabrikasının iç hava sterilizasyonu NEFFES-1000-U ile sağlanıyor.

 

Kapalı alan hava temizliğini sağlamak adına HEPA filtre ve UV-C dezenfeksiyon teknolojisi içeren 4’lü filtre yapısıyla zararlı mikroorganizmalara karşı çoklu koruma sağlayan NEFFES, sahip olduğu teknolojiyle mantar, bakteri, küf, partikül ve mikroorganizmaları etkisiz hale getiriyor. NEFFES’in çok yönlü koruma sağlayan dörtlü filtre yapısı polen, sigara dumanı gibi maddeleri de havadan temizleyerek sağlıklı bir ortam oluşturuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
404 File Not Found

404
File Not Found

�����������褦�Ȥ����ڡ����ϸ��Ĥ���ޤ���Ǥ�����

���Υ��顼�ϡ����ꤷ���ڡ��������Ĥ���ʤ��ä����Ȥ��̣���ޤ���

�ʲ��Τ褦�ʸ������ͤ����ޤ���

  • �����������褦�Ȥ����ե����뤬¸�ߤ��ʤ��ʥե���������ֲս����äƤ���ˡ�
  • URL���ɥ쥹���ְ�äƤ��롣