Merck Türkiye’de Onkoloji Terapötik Alan Direktörü Ataması

Merck Türkiye’de Strateji, Operasyon ve İş Mükemmeliyeti Direktörü olan Aydan Dinçer, Şubat ayı itibariyle Onkoloji Terapötik Alan Direktörlüğü pozisyonuna atandı.

Merck Türkiye’de Onkoloji Terapötik Alan Direktörü Ataması
Merck Türkiye’de Onkoloji Terapötik Alan Direktörü Ataması Ekhaber
Bu içerik 285 kez okundu.

2018 yılında Merck Onkoloji ekibine Kıdemli Ürün Müdürü olarak katılan Aydan Dinçer, Onkoloji alanındaki tüm stratejik ve operasyonel pazarlama faaliyetlerini başarıyla yürüttü. 2019 yılında Onkoloji Pazarlama Müdürlüğü görevine atandı. Bu dönemde onkoloji tedavi alanında yaptığı yeni strateji ve re-lansman çalışmalarıyla birlikte, yeni ürün lansmanı çalışmalarını da başarıyla yönetti. 

Sn. Dinçer, Ocak 2021 tarihinden bu yana yürüttüğü Strateji, Operasyon ve İş Mükemmeliyeti Direktörlüğü görevinde ise, şirketin iş mükemmelliyeti alanındaki stratejik projelerinin başarıyla hayata geçirilmesi ve optimizasyonundan sorumlu oldu. 

 

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlayan Aydan Dinçer, 2003-2005 yılları arasında Siemens Business Services’de çalıştı. 2005 yılından itibaren kariyerine ilaç sektöründe devam etti. 2005-2018 yılları arasında sırasıyla Fresenius Kabi ve Novartis firmalarında çalışmış olan Dinçer; Nefroloji, Parenteral Beslenme, Transplantasyon ve Nadir Hastalıklar alanlarında Ürün Tanıtım Uzmanlığı, Ürün Müdürlüğü ve AMAC Bölgesi’nden sorumlu Kıdemli Ürün Müdürlüğü görevlerini yürüttü. Aydan Dinçer’in toplamda 18 yıllık satış-pazarlama tecrübesi bulunuyor.

 

Merck, güçlü, başarılı, sorumluluk alan, cesur kadın liderleri desteklemek ve yetiştirmek amacıyla, “Women In Leadership” (Kadın Liderler) programını global olarak uyguluyor. 

 

Şirkette benimsenen ve uygulanan “Liderlik Davranışları Programı”nda ise, Merck çalışanlarının iş dünyasının değişen şartlarını ve ihtiyaçlarını iyi bilen, bilinçli kararlar veren, bu kararların sorumluluğunu üstlenen ve ekipleriyle ortak hedefler doğrultusunda çalışan profesyoneller olarak gelişimi sağlanıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BINANCE’DEN YATIRIMCI GÜVENLİĞİ İÇİN 1 MİLYAR DOLARLIK SİGORTA FONU
BINANCE’DEN YATIRIMCI GÜVENLİĞİ İÇİN 1 MİLYAR DOLARLIK SİGORTA FONU
En çok top kaybettiği maçı oynayan Güven Yalçın, Beşiktaş taraftarından tepki gördü
En çok top kaybettiği maçı oynayan Güven Yalçın, Beşiktaş taraftarından tepki gördü
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣