Argos in Cappadocia’da Şubat Ayı Sanat ve Müzik Dolu Geçecek

Kapadokya’nın büyülü coğrafyasıyla bütünleşen Argos in Cappadocia, düzenlediği etkinliklerle tarih ve doğayı sanat ile bir araya getirmeye devam ediyor.

Argos in Cappadocia’da Şubat Ayı Sanat ve Müzik Dolu Geçecek
Argos in Cappadocia’da Şubat Ayı Sanat ve Müzik Dolu Geçecek Ekhaber
Bu içerik 323 kez okundu.

Art Goes Argos kapsamında 8-11 Şubat tarilerinde yazar Merve Başcumalı Argos in Cappadocia’da ilham yolculuğuna çıkarken, 12 Şubat’ta Sena Şener yılın ilk Argos Akustik Geceleri konserinde Bezirhane Sahnesi’nde sevenleriyle buluşacak.

Düzenlediği sanat etkinlikleriyle bölgede sanatın merkezi olan Argos in Cappadocia, Şubat ayında da pek çok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. 8-11 Şubat tarihlerinde yazar Merve Başcumalı Art Goes Argos’un konuğu olurken, 12 Şubat’ta Argos Akustik Geceleri konser serisi Sena Şener ile başlıyor. 

Kapadokya’nın büyülü coğrafyasından ilham alan “Artist in Residence” projesi kapsamında Art Goes Argos’un bu ayki konuğu olan Merve Başcumalı, Argos in Cappadocia’da çıkacağı ilham yolculuğuyla otelin minik misafirlerine özel bir hikaye kitabı yazacak. Argos’un ve Kapadokya’nın hikayesinden esinlenerek illüstrasyonlarla beraber hayata geçirilecek olan kitap, Argos in Cappadocia’nın minik misafirlerinin deneyimini de zenginleştirecek. 

Her yıl düzenlenen “Argos Akustik Geceleri” ise sevilen sanatçı Sena Şener ile 12 Şubat’ta Volkswagen sponsorluğunda Bezirhane’de başlıyor. Farklı ses rengi ve kendine has şarkılarıyla geniş bir hayran kitlesine sahip olan Sena Şener, Bezirhane Sahnesi’nde en güzel şarkılarıyla müzikseverlere unutulmaz bir konser deneyimi yaşatacak. Argos in Cappadocia’da romantik hafta sonunuzu Sena Şener konseriyle unutulmaz kılmaya davetlisiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor