Morris Tiyatro Topluluğunun Kurucusu Abdurrahman Tutar

Abdurrahman Tutar genç yeteneklerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. 1995 Erzincan doğumlu olan Tutar, oyunculuk kariyerine genç yaşta atılım göstermiştir.

Morris Tiyatro Topluluğunun Kurucusu Abdurrahman Tutar
Morris Tiyatro Topluluğunun Kurucusu Abdurrahman Tutar Ekhaber
Bu içerik 389 kez okundu.

Abdurrahman Tutar genç yeteneklerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. 1995 Erzincan doğumlu olan Tutar, oyunculuk kariyerine genç yaşta atılım göstermiştir. Birçok tiyatro topluluğunda yer almış ve yaratıcı drama eğitimlerini görmüştür. Bununla birlikte 2017 yılında Morris Tiyatro topluluğunu oluşturarak bu alanda eğitimler vermeye de başlamıştır. Üstelik oyunculuk ve eğitmenliğinin yanı sıra yönetmenlik de yapmaktadır. Şimdiye kadar pek çok tiyatro oyununun sahnelenmesinde yönetmenlik koltuğunda yer almıştır.

Hem sinema hem de televizyon dizisi oyunculuğunda kariyerinde büyük başarılara imza atmıştır. Ahlat Ağacı filmi ile perdeye çıkmış, Klavye Delikanlıları dizisiyle de sevilen Ufuk karakterini canlandırmıştır. Tüm bunlarla birlikte şimdilerde televizyon ekranlarına gelen Barbaroslar dizisinde prop ekibi olarak dekor ressamlığı yapmıştır.

Oyunculuğun Yanında Eğitmenlik Çalışmaları da Devam Ediyor

Oyunculuğun kendisi için büyük bir önemi olduğunu vurgulayan Abdurrahman Tutar, yeni nesillere de birikimlerini aktarıyor. Oluşturmuş olduğu Morris Tiyatro topluluğunda çocuklara tiyatro ve sanat alanında çeşitli eğitimler veriyor. Aynı zamanda çeşitli üniversitelerin tiyatro topluluklarında da yer alarak buralarda da çalışmalarına devam ediyor.

Sürekli olarak kendini geliştirmeye devam eden Abdurrahman Tutar, çevresindekiler tarafından da fazlasıyla beğenilen biridir. Yeteneğini her fırsatta göstererek birçok ödül alma deneyimine de sahip olmuştur. Özellikle de 2018 Yılında Çanakkale Gençlik Merkezî Tiyatrosu Yarışması 3.Lük ödülü alarak kariyerinin basamaklarını çıkmaya devam etmektedir. Bunun dışında daha farklı ödülleri de bulunmaktadır.

Sosyal Medya Linkleri:
Facebook:
 https://www.facebook.com/abdurrahmantutr/
İnstagram:
https://www.instagram.com/abdurrahmantutr/
Pinterest:
https://tr.pinterest.com/abdurrahmantutr/
Twitter:
https://twitter.com/abdurrahmantutr
Linkedin:
https://www.linkedin.com/in/abdurrahmantutr/

Bilgi Paneli:

https://g.co/kgs/RLMHc8

Abdurrahman Tutar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
404 File Not Found

404
File Not Found

�����������褦�Ȥ����ڡ����ϸ��Ĥ���ޤ���Ǥ�����

���Υ��顼�ϡ����ꤷ���ڡ��������Ĥ���ʤ��ä����Ȥ��̣���ޤ���

�ʲ��Τ褦�ʸ������ͤ����ޤ���

  • �����������褦�Ȥ����ե����뤬¸�ߤ��ʤ��ʥե���������ֲս����äƤ���ˡ�
  • URL���ɥ쥹���ְ�äƤ��롣