Euromoney’den İş Bankası Özel Bankacılık’a birincilik ödülü

Türkiye İş Bankası Özel Bankacılık, dünyanın önde gelen ekonomi ve finans yayınları arasında yer alan Euromoney tarafından her yıl düzenlenen “Özel Bankacılık ve Varlık Yönetimi” araştırmasında “Varlık Yönetimi ve Finansal Planlama Hizmeti” kategorisinde Türkiye’nin en iyi bankası seçildi.

Euromoney’den İş Bankası Özel Bankacılık’a birincilik ödülü
Euromoney’den İş Bankası Özel Bankacılık’a birincilik ödülü Ekhaber
Bu içerik 471 kez okundu.

Banka, özel bankacılık müşterileri için tasarladığı 13 ihtisas şubesinde, profesyonel bir kadro ile üst düzey standartlarda kişiye özel finansal çözümler sunuyor. Müşteriler, şubelerde risk ve getiri hassasiyet ve beklentilerine uygun yapılandırılmış ürünlere, geniş yatırım seçeneklerine kolaylıkla ulaşabiliyor. Ayrıca, yatırımlarının büyüklüğü belirli bir miktara ulaşan yatırımcılara yine İş Portföy Yönetimi aracılığı ile “Özel Fon Kuruluşu’ hizmeti de sunuluyor.

 

Kişiye Özel Aile Fonu ayrıcalığı ile yatırımcılar, ürün çeşitliğinin arttığı ve risk seviyelerinin farklılaştığı piyasa koşullarında aile birikimlerinin profesyonel bir şekilde yönetilmesi imkânına sahip olurken; gelecek kuşak aile fertlerinin yatırımlarına kurumsal bir çatı altında yön verilmiş oluyor. İş Bankası Özel Bankacılık, İş Portföy ile sunulan aile fonu hizmetinin, öngörülebilir bir risk yönetimi ile doğru müşteri kitlesine proaktif olarak sunulması ve nesilden nesile aktarılarak devam ettirilmesiyle öne çıkıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
404 File Not Found

404
File Not Found

�����������褦�Ȥ����ڡ����ϸ��Ĥ���ޤ���Ǥ�����

���Υ��顼�ϡ����ꤷ���ڡ��������Ĥ���ʤ��ä����Ȥ��̣���ޤ���

�ʲ��Τ褦�ʸ������ͤ����ޤ���

  • �����������褦�Ȥ����ե����뤬¸�ߤ��ʤ��ʥե���������ֲս����äƤ���ˡ�
  • URL���ɥ쥹���ְ�äƤ��롣