Sosyal Medya’da 4 Milyon Kitlesiyle Birlikte Uğur Kartal

Uğur Kartal sosyal medya hesapları üzerinde önemli bir yere sahiptir. Hatta instagram hesabında tam olarak 4 milyon takipçisi vardır.

Sosyal Medya’da 4 Milyon Kitlesiyle Birlikte Uğur Kartal
Sosyal Medya’da 4 Milyon Kitlesiyle Birlikte Uğur Kartal Ekhaber
Bu içerik 417 kez okundu.

Uğur Kartal sosyal medya hesapları üzerinde önemli bir yere sahiptir. Hatta instagram hesabında tam olarak 4 milyon takipçisi vardır. Geniş kitlelere uzun yılların vermiş olduğu uğraşla gelmiştir. Tam 2012 yılından beri hem sosyal medya hem de yazılım işlemleriyle birlikte hizmetlerini sürdürmektedir. Özellikle de günümüz çağında teknolojiyle birlikte internet kullanımının da artması profesyonel sosyal medyacılara ihtiyaç duyduruyor. İşte Uğur Kartal da aradığınız tam anlamıyla profesyonel sosyal medya hizmeti veren kişilerden biridir.

Birçok şirketle, TV kanallarıyla, iş adamlarıyla, siyasi kişilerle ve sanatçılarla olmak üzere çalışmalar sürdürmektedir. Bu sayede hem tanınırlığını hem de tecrübesini en iyi şekilde kazanmaya devam ediyor. Bunlar dışında başarılı kariyerinde yer alan yazılım noktasındaki uzmanlığı da oldukça iyi bir konuma gelmiştir. Hatta o kadar iyi bir yere gelmeyi başardı ki şu an yurt dışında kendi kurmuş olduğu ofisinden de hizmetlerine devamlılık sağlıyor. Hem Türkiye’den hem de yurt dışından olmak üzere geniş yelpazeden hizmetlerini sürdürmektedir.

Uğur Kartal tüm bunların dışında müzik kulağı çok iyi olan isimlerdendir. Aynı zamanda parti ortamlarını ve eğlence ortamlarını da nasıl renklendireceğini en iyi şekilde bilen biridir. Bu alanda da DJ’lik noktasında iyi bir konuma gelmesiyle dikkat çekiyor. Özellikle de yaz aylarında önemli birçok plaj partisinde ve mekanlarda sahne alarak sevenleriyle buluşuyor.

Instagram: https://www.instagram.com/tavsiyemidinle/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor