Trap Müziğini Ele Alan Emirkan Özçelik Kimdir?

Emirkan Özçelik, sosyal medya uzmanı ve danışmanı olan genç isimlerden biridir. Küçük yaşlarda bilgisayar ile çok vakit geçirmesi onun sosyal medya sektörüne erken keşfetmesinde yardımcı olmuştur.

Trap Müziğini Ele Alan Emirkan  Özçelik Kimdir?
Trap Müziğini Ele Alan Emirkan  Özçelik Kimdir? Ekhaber
Bu içerik 354 kez okundu.

Emirkan Özçelik, sosyal medya uzmanı ve danışmanı olan genç isimlerden biridir. Küçük yaşlarda bilgisayar ile çok vakit geçirmesi onun sosyal medya sektörüne erken keşfetmesinde yardımcı olmuştur. 18 Ekim’de doğan Emirkan Özçelik, İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir. Dört şarkı çıkarmasıyla gündemde adını korumayı başaran Emirkan Özçelik, sevdiği müzik kategorisi ‘Trap’ olmuştur. Yabancı şarkıcılardan esinlenerek ilham aldığı rap tarzı müzikle bir şarkı çıkarmıştır. İlk deneyimini yabancı şarkıdan yana kullanan Emirkan Özçelik’in ne yazık ki ilk şarkısı tutmamıştır. Mix&mastering kullanmayı öğrenerek ikinci şarkısında kullanmak için çalışmalarına başlamıştır. Zaman içinde kendisini geliştirmiş ve yaptığı işlerden yılmamış bir sosyal medya uzmanı Emirkan Özçelik, uzun uğraşlar sonucu ‘Ice Chain Boynumda’ parçasını çıkarmış ve yoğun destek görmüştür.

Öğrenim dönemini kolejde tamamlayan Emirkan Özçelik, üniversite öğrencisi olarak öğrencilik hayatına devam etmiştir. Sosyal medya platformun en genç danışmanlarından biri olmayı başarmıştır. Ailesinin desteğiyle adımlarına basamak basamak ulaşan Emirkan Özçelik, 14 yaşında müziğe olan yeteneğinin artmasını erken farketmiştir. Rap müzik tarzını kendisine imaj belirleyen genç isim, sosyal medya platformundaki danışmanlık alanından ziyade video, edit , fotoshop gibi sektörün dallarına da hakim bir isim olmuştur. Zamanla yeteneğinin gelişmesi ve dijital pazarlamanın artmasıyla ilişkin işini severek yürüdüğünü gözler önüne sermiştir. Müşteri memnuniyetine önem vermesi bir yana güvenilir bir adres olmayı başaran Emirkan Özçelik, 50’yi aşkın edit ve montajla bunu müşterilerine kanıtlamıştır. İlk ticaretini 2019 yılında gerçekleştirmiş olsada sosyal medyaya 2011 yılında girişimini yapmıştır. Sosyal medya danışmanlığını sürdürdüğü esnada hobilerini geride bırakmamış ve zamanla mix&mastering kullanmayı öğrenen Emirkan Özçelik, yabancı rap hayranıdır. Bu nedenle ilk şarkısından aldığı ilham, yabancı rap müziklerinden çıkmıştır. İlk şarkısı olan ‘FL3X’ adlı parçası yabancı rap tarzında olmasından dolayı ülkemizde çok fazla dinlenme kat etmese de yılmamıştır. Zamanla kendini geliştirmeyi eksik etmeyen ve başarıların ardı arkası kesilmeyen Emirkan Özçelik, ikinci şarkısını çıkarmak üzere yola koyulmuştur. ‘ICE CHAIN BOYNUMDA’ adlı şarkısını çıkararak gündeme gelmeyi başarmış ve takdire beyan çalışması sonunda hak ettiği değeri almıştır. Spotify, YouTube ve Apple Music gibi birçok sosyal medyanın en çok dinleyici kitlesine sahip platformlarında gündeme gelmeyi başarmıştır.

İnstagram’da yaptığı paylaşımlarla oldukça beğeni alan ve takipçileri tarafından sevilen genç isim Emirkan Özçelik, gün geçtikçe hedef kitle sayısına ulaşmayı ihmal etmemiştir. Daha büyük kitlelere hitap edebilmek adına dur durak bilmeden işleri ve projelerine devam etmiştir. Ünlü isimlerle işbirliği yapma fırsatı yakalamış ve ün kazanarak işlerini geliştirmiştir.

Resmi İnstagram Linki: https://www.instagram.com/emirkanozcelik/

Resmi Spotify Linki: https://open.spotify.com/artist/6fcdK4NNez7eBSm0t8G9sT

 

 

Emirkan Özçelik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor