Dünya Çapındaki Blok Zincir Teknolojilerinde Bir Türk İsim: Teyfik Karaboğa

Blockhain teknolojilerine olan ilgisi ile bilinen Teyfik Karaboğa, bu ilgisini profesyonel bir noktaya taşıyarak ilk küresel kayıp eşya ağını kurmayı başarmıştır.

Dünya Çapındaki Blok Zincir Teknolojilerinde Bir Türk İsim: Teyfik Karaboğa
Dünya Çapındaki Blok Zincir Teknolojilerinde Bir Türk İsim: Teyfik Karaboğa Ekhaber
Bu içerik 456 kez okundu.

Blockhain teknolojilerine olan ilgisi ile bilinen Teyfik Karaboğa, bu ilgisini profesyonel bir noktaya taşıyarak ilk küresel kayıp eşya ağını kurmayı başarmıştır. İsviçre’de yaşamını sürdüren genç girişimci aslen Konyalıdır. Bitcoin madenciliği alanında dindiği tecrübeleri büyük merak duyduğu blok zincir teknolojisi ile birleştiren Karaboğa, Tr3zor adlı blockhain alt yapısına sahip bir kayıp eşya ağını tamamlayarak kullanıma sunmuştur.

Blochain ağı teknolojisinde elde ettiği başarı dünya Bitcoin borsaları arasında güvenilirlikleri ile bilinen Probit Global ve Bittrue borsalarının en iyiler listesinde yer almıştır. Tr3zor projesinden önce pek çok kripto para projesini de başarıyla hayata geçirmiş bir isim olarak, Teyfik Karaboğa Dünya borsalarında başarılarıyla bilinen Türk olarak anılıyor.

Tr3Zor Uygulaması

Tarayıcı ve mobil uygulamalar aracılığı ile kullanılan Tr3zor, küresel bir veri tabanı ihtiyacı olan her alanda kullanılabiliyor. Avantajları arasında hızı ve düşük maliyetli olması gösterilebilir. Blok zincir teknolojileri yapısı gereği değiştirilemez olduğundan güvenlik ve şeffaf olma kriterlerinde dünya standartlarını hizmete sunuyor.

Kayıp eşyaların güvenilir şekilde bulunması için görüntü tanıma teknolojileri Tr3zor uygulaması içeriğinde yer almaktadır. Android ve İOS işletim sistemli cihazlara yüklenebilen uygulamanın çok yakın zamanda kararlı bir sürümünün piyasaya çıkarılacağı blockhain ağı kurucusu Teyfik Karaboğa’nın açıklamaları arasında yer alıyor. Günümüz teknolojilerinin pek çoğunun artık blok zincir veri tabanına doğru ilerlemesi, genç girişimciler tarafından geliştirilen bu tür projelerin oldukça değerli olmasına neden oluyor.

Instagram hesabı: https://www.instagram.com/teyfik.karaboga/

Linkedin hesabı: https://www.linkedin.com/in/teyfik-karaboga-514a231b8/

Teyfik Karaboğa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor