Hepsiburada’dan 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü’nde Anlamlı Kampanya

1-3 Nisan tarihleri arasında çocuk giyim kategorisinden yapılan her bir alışveriş Tohum Otizm Vakfı iş birliği ile otizmli bir çocuğun ve ailesinin eğitimine destek olacak.

Hepsiburada’dan 2 Nisan Dünya Otizm   Farkındalık Günü’nde Anlamlı Kampanya
Hepsiburada’dan 2 Nisan Dünya Otizm   Farkındalık Günü’nde Anlamlı Kampanya Ekhaber
Bu içerik 287 kez okundu.

Türkiye’nin Hepsiburada’sı her ayın ilk hafta sonu çocuk giyim kategorisinde yaptığı kampanyaları anlamlı bir proje ile buluşturdu. “Her alışverişin eğitim desteğine dönüşüyor, otizmli çocukların ve ailelerinin hayatlarına dokunuyor" diyerek çocuklarda otizm spektrum bozukluğunun erken tanısı, özel eğitim ile otizmli bireylerin topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla kurulan, Tohum Otizm Vakfı ile iş birliği yaptı. Yürütülen kampanya ile 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü’ne dikkat çekmek amacıyla 1-3 Nisan tarihleri arasında Hepsiburada çocuk giyim kategorisinden yapılan her bir alışverişte otizmli bir çocuğun ve ailesinin eğitim bursuna destek olunacak. Binlerce otizmli çocuk ve ailesi için verilen eğitimlerle çocukların topluma bağımsız bireyler olarak kazandırılmasına katkı sağlanacak.

 

Bu eğitimlerle otizmli çocuklar için çok önemli olduğu kabul edilen iletişim, konuşma ve sosyal beceriler gibi gelişim alanlarına odaklanılıyor. Eğitimin otizmli çocuklar üzerindeki olumlu etkisi dolayısıyla kampanya ile otizmli çocuklar ve toplum için önemli bir etki yaratması hedefleniyor. Alışveriş yapan müşterilerin geçerli tarihler arasında verecekleri her bir sipariş, otizmli çocuklar ve aileleri için iyiliğe dönüşüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BINANCE’DEN YATIRIMCI GÜVENLİĞİ İÇİN 1 MİLYAR DOLARLIK SİGORTA FONU
BINANCE’DEN YATIRIMCI GÜVENLİĞİ İÇİN 1 MİLYAR DOLARLIK SİGORTA FONU
En çok top kaybettiği maçı oynayan Güven Yalçın, Beşiktaş taraftarından tepki gördü
En çok top kaybettiği maçı oynayan Güven Yalçın, Beşiktaş taraftarından tepki gördü
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣