Gensenta Ticari Direktörlüğü’ne Murat Bastem atandı

Gensenta Uluslararası Pazarlar İş Birimi Müdürü Murat Bastem, 1 Nisan 2022 tarihi itibarıyla Gensenta Ticari Direktörü olarak atandı.

Gensenta Ticari Direktörlüğü’ne   Murat Bastem atandı
Gensenta Ticari Direktörlüğü’ne   Murat Bastem atandı Ekhaber
Bu içerik 254 kez okundu.

Amgen Türkiye ve Gensenta, üst düzey atamalarla yönetim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Bu doğrultuda, Gensenta Uluslararası Pazarlar İş Birimi Müdürü Murat Bastem, Gensenta Ticari Direktörü oldu. 

 

İş hayatına 2008’de L’Oreal’de başlayan Murat Bastem, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünde tamamladı. 2011 yılında Abdi İbrahim’le ilaç sektörüne adım atan Bastem, 2011-2017 yıllarında sırası ile Asistan Müşteri Yöneticiliği, Uluslararası Pazarlar Yöneticiliği ve İhracat Müdürlüğü görevlerinde bulunarak Avrupa, Balkanlar, MENA, Asya ve CIS pazarlarında kritik deneyimler elde etti. Murat Bastem 2019 yılında Gensenta’ya katılmadan önce, Abdi İbrahim Azerbaycan Ülke Müdürü olarak görev yaptı.   

 

Amgen Türkiye ve Gensenta ailesine Mayıs 2019’da Gensenta Uluslararası Pazarlar İş Birimi Müdürü olarak katılan Murat Bastem, gerek yapısal düzenlemeler gerekse farklı pazarlar için oluşturduğu strateji ve yaklaşımlarla iş biriminin değişen pazar koşullarına adaptasyonunu ve çevikliğini önemli ölçüde artırdı.  Murat Bastem, Gensenta’nın Türkiye ve Uluslararası Pazarlar’daki tüm ticari faaliyetlerinden sorumlu olmak üzere, Gensenta Ticari Direktörü olarak yeni görevine 1 Nisan itibarıyla başladı. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BINANCE’DEN YATIRIMCI GÜVENLİĞİ İÇİN 1 MİLYAR DOLARLIK SİGORTA FONU
BINANCE’DEN YATIRIMCI GÜVENLİĞİ İÇİN 1 MİLYAR DOLARLIK SİGORTA FONU
En çok top kaybettiği maçı oynayan Güven Yalçın, Beşiktaş taraftarından tepki gördü
En çok top kaybettiği maçı oynayan Güven Yalçın, Beşiktaş taraftarından tepki gördü
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣