Next4biz En İyi İş Verenler Listesinde

Yerli ve yenilikçi teknoloji şirketi Next4biz, “En İyi İş Verenler” listesinde yer alarak Great Place to Work Enstitüsü tarafından ödüle layık görüldü. Şirket 2022 yılı başında Great Place to Work Enstitüsü tarafından global standartlarda gerçekleştirilen değerlendirmeler ve analizler sonucunda, pozitif çalışan deneyimi ve yüksek güven kültürü kriterleri çerçevesinde sertifika da almaya hak kazanmıştı. Next4biz Yönetim Kurulu Üyesi Gürkan Platin “Çalışan deneyiminin ön planda tutulduğu bir teknoloji şirketi olarak çalışanlarımızla “biz” olma anlayışını derinlemesine paylaşıyor ve yeni global başarılara imza atmak için ortak akılla işlerimizi yönetmeye öncelik veriyoruz. Great Place to Work Sertifikası’nı almamız ve ardından En İyi İş Verenler listesinde yer alarak ödüle layık görülmemiz, çalışanları tarafından yüksek değer gören bir şirket olduğumuzu kanıtlamış oldu.”

Next4biz En İyi İş Verenler Listesinde
Next4biz En İyi İş Verenler Listesinde Ekhaber
Bu içerik 337 kez okundu.

Next4biz, yalnızca Great Place to Work® sertifikalı şirketlerin” aday gösterildiği ve “Herkes İçin Harika İşyeri” kriterlerinde en iyi performansı gösterenlerin yer alabildiği 2022 Yılının En İyi İş İşverenleri” listesinde yer alarak ödüle layık görüldü. Çalışanlarına verdiği desteği, sunduğu güven odaklı, barışçıl ve uyumlu çalışma ortamını global seviyede de tescilleyen yenilikçi teknoloji firması, yazılım alanında sürdürülebilir bir kariyer hedefleyen çalışanların en çok tercih ettiği başarılı şirketler arasında yer alıyor.

Karşılıklı Değer Sürdürülebilir Başarı Getiriyor

Next4biz Yönetim Kurulu Üyesi Gürkan Platin kazanılan ödüle ilişkin şu değerlendirmelerde bulunuyor: “Çalışan deneyiminin ön planda tutulduğu bir teknoloji şirketi olarak çalışanlarımızla “biz” olma anlayışını derinlemesine paylaşıyor ve yeni global başarılara imza atmak için - ortak akılla işlerimizi yönetmeye öncelik veriyoruz.  Şirket olarak açık iletişime inanıyor ve işlerimize dair stratejik kararları birlikte alıyor ve birlikte uyguluyoruz. Great Place to Work Sertifikası’nı almamız ve ardından “En İyi İş Verenler” listesinde yer alarak ödüle layık görülmemiz, çalışanları tarafından yüksek değer gören bir şirket olduğumuzu kanıtlamış oldu. Çalışanlarımız, onlara gösterdiğimiz desteği ve değeri gördükçe, enerjilerini her daim işe yansıtarak şirketimizin büyümesine ve başarısına destek olmaya devam ediyor. Özetle karşılıklı değer demek, sürdürülebilir başarı demek.”

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
404 File Not Found

404
File Not Found

�����������褦�Ȥ����ڡ����ϸ��Ĥ���ޤ���Ǥ�����

���Υ��顼�ϡ����ꤷ���ڡ��������Ĥ���ʤ��ä����Ȥ��̣���ޤ���

�ʲ��Τ褦�ʸ������ͤ����ޤ���

  • �����������褦�Ȥ����ե����뤬¸�ߤ��ʤ��ʥե���������ֲս����äƤ���ˡ�
  • URL���ɥ쥹���ְ�äƤ��롣