ADATA SE880 Ultra Kompakt Taşınabilir SSD Görücüye Çıktı

ADATA’nın yeni taşınabilir SSD modeli, USB 3.2 Gen 2x2 desteği sayesinde ufak boyutlarının çok ötesinde bir hız sunuyor

ADATA SE880 Ultra Kompakt Taşınabilir SSD Görücüye Çıktı
ADATA SE880 Ultra Kompakt Taşınabilir SSD Görücüye Çıktı Ekhaber
Bu içerik 371 kez okundu.

08.04.2022 – Dünyanın önde gelen DRAM modülü, NAND Flash depolama ürünleri, mobil aksesuarlar, oyun ekipmanları üreticilerinden biri olan ADATA Technology, yeni taşınabilir SSD modeli ADATA SE880’i duyurdu. Ürün USB 3.2 Gen 2x2 Type-C bağlantısı sayesinde 2000MB/s okuma hızına ulaşabiliyor.

USB 3.2 Gen 2x2 ile Baş Döndüren Hızlar

ADATA SE880 sahip olduğu USB 3.2 Gen 2x2 desteği sayesinde 20Gb/s aktarım hızlarına ulaşabiliyor. Bu da yeni SSD modelini USB 3.2 Gen 2x1 ürünlerden 2 katUSB 3.2 Gen 1x1 ürünlerden ise 4 kat daha hızlı yapıyor. Böylelikle SE880 saniyede 2000MB okuma ve yazma hızlarına çıkabiliyor. Klasik HDD modelleriyle karşılaştırıldığında hız farkı 20 katı buluyor. Bu yüksek hızlar özellikle içerik üreticiler gibi büyük boyutlu dosyalarla çalışan kişilerin hayatını son derece kolaylaştırıyor. Yüksek transfer hızı sayesinde kullanıcılar dosyaları bilgisayarlarına taşımadan doğrudan SE880 üzerinden düzenleme imkânına sahipler.

Her Yerde Yanında, Her Cihazla Uyumlu

SE880 taşınabilir SSD’nin ufak ve hafif olmasının bir avantajı da kolaylıkla her yere götürülebilmesi. Kendisi az yer kaplasa da geniş kapasitesi sayesinde çok sayıda büyük dosyayı güvenle saklayabiliyor. Yeni nesil konsollarla da uyumlu olan ADATA SE880, hareket halinde olan oyunseverlere oyunlarını gittikleri her yerde yanlarında taşıma imkânı veriyor. Yüksek aktarım hızları sayesinde oyunları doğrudan SSD üzerinden çalıştırıp oynamak mümkün. Konsollara ek olarak AndroidWindows ve MacOS uyumlu olan SE880’i Type-C bağlantısıyla hiçbir ayar yapmadan doğrudan tak-çalıştır olarak kullanmak çok kolay.

500GB ve 1TB olmak üzere iki farklı kapasite seçeneği sunan ADATA SE880’in Türkiye’deki piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı ise daha sonra açıklanacak.  ADATA ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için adata.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Ürünler ve kampanyalar hakkındaki en güncel haberler için markanın @xpg_turkiye adresindeki Instagram hesabını takip edebilirsiniz.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
404 File Not Found

404
File Not Found

�����������褦�Ȥ����ڡ����ϸ��Ĥ���ޤ���Ǥ�����

���Υ��顼�ϡ����ꤷ���ڡ��������Ĥ���ʤ��ä����Ȥ��̣���ޤ���

�ʲ��Τ褦�ʸ������ͤ����ޤ���

  • �����������褦�Ȥ����ե����뤬¸�ߤ��ʤ��ʥե���������ֲս����äƤ���ˡ�
  • URL���ɥ쥹���ְ�äƤ��롣