SONBAHAR’IN EN KEYİFLİ HAFTASONLARI, SIX SENSES KOCATAŞ MANSIONS, İSTANBUL’DA YAŞANIYOR

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul Sonbaharın tadını Boğaz’ın en nadide kıvrımı Sarıyer’de yaşamak isteyen misafirler için özel hafta sonu önerileri sunuyor. Hafta sonu minimum iki gece konaklamalı olarak sunulan teklifte; kahvaltı dahil konaklamaya ek olarak Six Senses Spa’da 60 dakikalik ücretsiz masaj ve Toro Latin Gastro Bar veya 1860 Lounge’da hoş geldiniz ikramları ile şehre dönüşün en keyifli hafta sonları misafirleri bekliyor.

SONBAHAR’IN EN KEYİFLİ HAFTASONLARI, SIX SENSES KOCATAŞ MANSIONS, İSTANBUL’DA YAŞANIYOR
SONBAHAR’IN EN KEYİFLİ HAFTASONLARI, SIX SENSES KOCATAŞ MANSIONS, İSTANBUL’DA YAŞANIYOR Ekhaber
Bu içerik 503 kez okundu.

Boğaz’ın en nadide kıvrımı Sarıyer’de, iki tarihi yalıda konumlanan ve Boğaz’a yukarıdan panaromik bir manzara sunan Spa’sı ile dikkat çeken  Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, şehrin merkezinde, kalabalıklardan uzak kusursuz konaklama deneyimini avantajlı önerilerle sunuyor. Hafta sonu minimum iki gece konaklamada, Toro Latin Gastro Bar veya muhteşem manzarasıyla büyüleyen 1860 Lounge’da hoşgeldiniz ikramlarıyla başlayan hafta sonu keyfi; bu özel konaklama deneyimiyle birlikte hediye edilen, Six Senses Spa’nın 60 dakikalık imza masajıyla renkleniyor.  

 

Tamamı yerel üreticilerden temin edilen doğal ürünlerle hazırlanan unutulmaz Six Senses kahvaltısı ile konaklama deneyimini gastronomik bir şölene çeviren Six Senses Kocataş Mansions, bünyesinde yer alan Londra kökenli İtalyan Restoranı Scalini İstanbul’da konuklarını Akdeniz kültürünün en samimi lezzetleriyle buluştururken, Ünlü Restoratör Richard Sandoval imzalı  Toro Latin Gastro Bar  ile rota Latin Amerika’ya çevriliyor. Adana mutfağının en nadide yemeklerini sunan Chef Erdal restoranın Anadolu esintileri taşıyan damak çatlatan lezzetleri ve 1860 Lounge Bar’ın unutulmaz atmosferiyle  hafta sonu bir lezzet ve eğlence şölenine dönüşüyor.

 

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, kusursuz konaklama deneyimini çok özel avantajlarla keşfetmek üzere misafirlerini bekliyor.

 

 

Detaylı bilgi ve rezervasyon için;

Six Senses Kocatas Mansions, İstanbul

[email protected]

+90 212 355 55 00

 

Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul Hakkında

Boğaz’ın en nadide kıvrımlarından Sarıyer’de konumlanan Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul, Osmanlı döneminden kalma iki tarihi yalıda, Six Senses misafirperverliği ve kişiye özel hazırlanan deneyimlerle hizmet vermektedir. 45 odalı butik otel atmosferi ve sürdürülebilirlik felsefesi ile dikkat çeken Six Senses Kocatas Mansions,Istanbul, kendi ters osmoz tesisini ve kristal su rafinerisini yöneterek, karbon ayak izini düşük tutarken ve plastik şişe kullanmadan yüksek kaliteli içme suyu üretiyor. Organik sebze bahçesi ile çevresel ayak izini daha da azaltma amacını destekleyen grup, mümkün olan her yerde, ambalaj ve atıkların minimumda tutulması ve yeniden kullanılmasını hedefliyor.

 

Six Senses Hotels Resorts Spas Hakkında: Six Senses, Evason ve Six Senses Spas isimleri altında 21 ülkede 19 otel ve 30 Spa tesisi ile hizmet verilmekte olup önümüzdeki dönemde 19 yeni tesis açılışı planlanmaktadır. Six Senses, IHG® (InterContinental Hotels Group) ailesinin bir üyesidir.

Six Senses Hotels and Resorts: Topluma, sürdürülebilirliğe, duygusal misafirperverliğe, bedensel&ruhsal iyilik haline sıradışı bir dokunuşla liderlik taahhüdünde bulunmaktadır. İster enfes bir adada muazzam bir tatil köyü, ister dağlık bir alanda sessiz ve huzurlu bir dinlenme yeri ya da şehir oteli olsun, vizyonumuz her zaman aynıdır : Misafirlerimizin duyularını yeniden uyandırmak, böylece seyahatlerinin arkasındaki amacı hissetmek ve nihayetinde kendileriyle, başkalarıyla ve etraflarındaki dünyayla yeniden bağlantı kurmalarını sağlamak.

Six Senses Spas: 14 ayrı bağımsız Spa merkezinde ve tüm Resort’larda uzman terapistler eşliğinde uygulanan çok çeşitli bütünsel sağlık, yenilenme ve güzellik bakımları. Yüksek teknoloji ürünler ve yüksek dokunuşlu yaklaşım ile misafirleri ilerlemek istedikleri sağlıklı yaşam yolunda kişiselleştirilmiş programlarla destekliyoruz.

Six Senses Residences: Şık bir şekilde döşenmiş özel villa veya dairenizin sıcak atmosferinde, kişisel dokunuşlarınızı kapsayan aynı zamanda içinde bulunulan yerel toplumun tüm benzersiz olanaklarını sağlayan, doğanın amaçladığı hoşgörülü bir yaşam şeklini destekliyoruz. Her biri gelecek nesiller için uzun vadeli yatırımlar olan üst düzey restoranlar, sağlıklı yaşam programlarına liderlik ve dünya çapında diğer Resort’larda özel statü sahibi olma faydalarını sağlıyoruz.

Evason: Six Senses'in ödünsüz sosyal ve çevresel sorumluluk felsefesini paylaşan eşsiz iki tesis, bir yanda tüm aile bireylerinin seveceği çeşitli kişisel deneyimler sunarken, diğer yanda güçlü bir değer odağı sağlamaktadır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor