Kuşe Etiket Türleri

Kuşe etiket ​​​​​​​türleri mat ve parlak yüzeye sahip olmak üzere iki farklı çeşitte karşımıza çıkar. Bu malzemeler birçok farklı sektörün tercihidir.

Kuşe Etiket Türleri
Kuşe Etiket Türleri admin
Bu içerik 200 kez okundu.

Kuşe etiket ​​​​​​​türleri mat ve parlak yüzeye sahip olmak üzere iki farklı çeşitte karşımıza çıkar. Bu malzemeler birçok farklı sektörün tercihidir. Kuşe etiketlerin kullanılmadığı hemen hiçbir sektör yoktur. Çalışma hayatında düzen sağlamak marka ve ürün tanıtımı yapmak amacı ile kuşe etiketler son derece avantajlı malzemelerdir. Kâğıt bazlı bir malzeme olan kuşe etiket dayanıklı ve kullanımı kolay olan bir üründür. Kendinden yapışkanlı özelliği bulunan bu ürünler istenilen boyutlarda ve renklerde üretilebilir. Toplu bir şekilde sipariş edilen kuşe etiketler rulo şeklinde satışa sunulur.

Kuşe Etiket Özellikleri

Kuşe etiket öncelikle fonksiyonel ve pratik kullanıma sahip olan ürünler olduğundan dolayı oldukça avantajlıdır. Kuşe etiketler kâğıt bazlı ürünler olmasına rağmen oldukça dayanıklıdır raf ömürlere 5 yıl olan kuşe etiketler bu süre içerisinde yapışkan özelliğini kaybetmez sınıfta Satın almış olduğunuz kuşe etiketleri 5 yıl boyunca dolaplarınızda saklayabilir ve ihtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz.

Kuşe etiketler markaların adlarını duyurmak ve ürünlerin tanıtımlarını yapabilmek adına oldukça ideal ürünler arasında yer alıyor. Kuşe etiketleri hem barkod numaralarının yazılabildiği etiketler hem de marka isminin yer aldığı etiketler olarak kullanabilmek mümkündür. Böylece ekonomik yoldan markanızın adını müşteri kitlenize kolay bir şekilde duyurabilme imkânına sahip olursunuz. 

Kuşe Etiket Kullanım Alanları Nelerdir?

Hem uygun fiyatlı hem de kullanışlı olan kuşe etiketlerin kullanım alanları da oldukça geniştir. Hemen her sektörde kendine yer edinmiş olan kuşa etiketler otomotivden gıda sektörüne tekstilden perakende sektörüne kadar birçok farklı alanda kullanılıyor. Kuşe etiketlerinin firmalara sunmuş olduğu en büyük avantajlardan birisi ise istenilen ebatlarda ve istenilen renklerde üretilebiliyor olmasıdır. Kuşe etiketler ribon denilen malzeme olmadan kullanılabilmesi mümkün değildir.

Kuşu etiketler ribon kullanılarak üzerine baskı yapılabilen malzemelerdir. Bu nedenle kuşe etiket satın alırken kullanılacak olan ve ribonun kalitesine de dikkat etmeli ve buna göre alışveriş yapmanız gereklidir. Ribon ne kadar kaliteli olursa kuşe etiketinin üzerine yapılan baskının kalitesi de o derece iyi olur. 

Kuşe Etiket Fiyatları

Günümüzde kuşe etiket üretimi ve satışı yapan birçok firma vardır. Bu firmaların belirlemiş olduğu fiyat listesine bağlı olarak kuşe etiketlerin fiyatlarında farklılık görülür. Bununla birlikte kuşe etiketler sahip olduğu malzemenin kalitesine ebatlarına ve renklerine bağlı olarak da farklı fiyat aralığında seyreder. Kuşe etiket satın alırken kalitesinin iyi olmasına dikkat etmeniz son derece önemlidir.

Aksi halde yapıştırmada ve üzerine baskı yapmada büyük zorluk yaşanır. Bu nedenle kuşe etiketin kâğıt kalitesine ve yüzey pürüzsüzlüğüne dikkat ederek alışveriş yapılmalıdır. Kuşe etiketleri satın alacak olduğunuz firmaya adet ve ebat bilgisi verdikten sonra satın alacak olduğunuz etiketini özelliğine göre bir fiyat  verilir. En iyi fiyatlı etiketler için Barkod sitesine giriş yapabilirsiniz.

Kaynak: https://www.barkodonline.com/etiketler/kuse-etiket

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣