TSE Belgesi

TSE Belgesi
TSE Belgesi Ekhaber
Bu içerik 220 kez okundu.

 Bir kurumun, kuruluşun ya da işletmenin kalitesini tescillemesi, hem müşteri memnuniyeti açısından hem de firmanın güvenilirliği açısından çok önemli ve gereklidir. Kalite ve kontrole dair tüm belgeler hakkında bilgi sahibi olmak için bu danışmanlık firmasıyla mutlaka iletişime geçmelisiniz.

 Kalite Politikası

 Bu firmanın birinci amacı, müşteri memnuniyetini tam anlamıyla sağlamaktır. Firma, kendini sürekli geliştirme ve iyileştirmeyi amaçlar. Firmada çalışanların daha iyi bir şekilde yetkinlik kazanmalarını sağlamak, bu firmanın vizyonları arasında yer alır. Müşterilerin gizliliğine önem veren firma, daima yeniliklere uyum sağlar. Siz de bu firmayla iletişime geçerek, istediğiniz kalite belgesini doğru bir şekilde alabilirsiniz.

 Firmanın Hizmetleri

 Firmanın danışmanlık hizmetleri arasında şunlar vardır;

 Marka patent tescil

 Kalite yönetim sistemi

 TSE&TSEK belgesi

 CE belgelendirme

 Yapı malzemeleri CE

 Diğer hizmetler

 Bunlar firmanın hizmetleridir. Bilindiği üzere TSE Türk malı ürünlerin üzerinde bulunan kalite damgasıdır. TSEK, Türk Standart Enstitüsü'nün kabul ettiği belgedir. CE ise, Avrupa Birliği tarafından kabul edilen kalite standartlarına uygunluğu gösteren belgedir.

 ISO 9001 Belgesi

 Bu belge, 5 yılda bir ISO tarafından denetlenir. ISO 9001 belgesinde 5 senede bir bazı değişiklikler yapılabilir. ISO 9001 belgesi, kalite yönetim standartlarına uygunluğu gösteren belgedir. Bu belgeye sahip olan firmalar güvenilirdir. Müşterilerin memnuniyeti ve daha aktif bir iş trafiği için ISO 9001 belgesi şarttır. Siz de bu firmanın web sitesini ziyaret edin ve ihtiyacınız olan danışmanlık hizmetini anında alın.

www.tugradanismanlik.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor