Girişimci Fatih Arslan'ın Ayna Sanatına Olan Tutkusu

Girişimci Fatih Arslan'ın Ayna Sanatına Olan Tutkusu
Girişimci Fatih Arslan'ın Ayna Sanatına Olan Tutkusu Ekhaber
Bu içerik 374 kez okundu.

Fatih Arslan dekorasyon dünyasında Aynaların Efendisi olarak tanınan ve farklı tasarımları ile her zaman göz doldurmayı başaran oldukça yetenekli birisi. Ayna onun için bir baba mesleği. Ve bugün kendisi Ayna Merkezi isimli firmanın CEO'su olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Babasının kurmuş olduğu ve bugün kendisinin çok özel tasarımlar ile bambaşka noktalara getirmiş olduğu Ayna Merkezi bünyesinde çok özel ve çok şık Ayna tasarımlarına yer veriliyor.  Sizler de aynaların gücüne ve büyüleyici etkisine inanıyorsanız ve evlerinizde ayna şıklığı ile muhteşem tasarımlara yer vermek istiyorsanız Fatih Arslan tarafından yapılan tasarımları inceleyebilirsiniz.

Duvarlarda Ayna etkisi

Girişimci Fatih Arslan birçok ünlü ismin evi için yaptığı özel tasarımlarla birlikte her geçen gün daha da çok tanınan ve takip edilen bir isim olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle evlerin ve iş yerlerinin duvarlarına uygulamış olduğu birbirinden farklı Ayna tasarımları büyük bir ilgi görüyor.

Muhteşem bir işçilik ve kaliteli malzemeler ile bir evin duvarlarına uygulanan baklava ayna tasarımları iç dekorasyon çalışmalarının en çok tercih edilen duvar uygulamalarından birisi olarak göz dolduruyor.  Tamamen Fatih Arslan’ın yaratıcılığı ile ortaya çıkan bu uygulamalar her geçen gün daha yaygın bir şekilde tercih ediliyor.

Fatih Arslan bir evin her köşesinde mutlaka aynalara yer verilmeli düşüncesiyle yola çıkıyor ve konsoldan masaya kadar birçok mobilyayı ayna ile üreterek farklılığını ortaya koyuyor.

Basında Fatih Arslan:

https://byfatiharslan.com/basin-haberleri/

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor