Yunus Korkmaz: Dünya Yıldızlarını Parlatmaya Devam Ediyoruz

Yunus Korkmaz: Dünya Yıldızlarını Parlatmaya Devam Ediyoruz
Yunus Korkmaz: Dünya Yıldızlarını Parlatmaya Devam Ediyoruz Ekhaber
Bu içerik 121 kez okundu.

Yunus Korkmaz, giyim ve imaj danışmanlığı alanında bir iş insanı olarak tanınmaktadır. 1988 yılında Gümüşhane’de dünyaya gelen Yunus Korkmaz, 7 yıldır dünyanın ünlü futbolcularının giyim ve imajına danışmanlık etmektedir. Barcelona, Liverpool, Real Madrid ve dünya çapında tanınan birçok büyük futbol kulübünde forma giyen futbolcular; saatinden ayakkabısına, tekstilinden aksesuarlarına kadar tüm lüks ürünler için Yunus Korkmaz’ı tercih ediyorlar.

Yunus Korkmaz, sadece futbol dünyasında değil, farklı sektörlerdeki birçok projesinde de uzmanlık göstermektedir. Şimdi de kendi giyim markasının açılmasını hedeflemektedir. Markanın ARGE çalışması tamamlanmış ve kısa zamanda dünyanın en önde gelen markaları seviyesinde bir marka olması beklenmektedir.

Yunus Korkmaz, futbolcuların yaşamının her döneminde giyim ve imaj danışmanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda futbolcu menajerliği de yapmaktadır. İki fakülte bitiren Yunus Korkmaz, başarılı eğitim süreciyle de tanınmış bir kimliktir. Bu eğitimleri ve tecrübeleri sayesinde bugün dünya çapında tanınan ve aranan bir isim haline gelmiştir.

Yunus Korkmaz, futbol dünyasında giyim ve imajın önemi konusunda birçok kez açıklamalarda bulunmuş ve futbolcuların hayatında bu konunun ne kadar önemli olduğunu anlatmıştır. O, futbolcuların hayatının her anında iyi görünmek, profesyonel görünmek ve inançlarını ve değerlerini yansıtmak için çalışmaktadır.

Yunus Korkmaz’ın hedefi, futbol dünyasındaki giyim ve imaj danışmanlığı alanını daha da geliştirmek ve dünya çapında tanınan bir marka olmaktır. Kendi giyim markasının açması da onu bu hedefine biraz daha yaklaştıracaktır. Büyük bir tekne projesi hazırlığı içinde de olan Yunus Korkmaz, dev çalışmalarla günden güne büyümeye devam ediyor.

Yunus Korkmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
404 File Not Found

404
File Not Found

褦ȤڡϸĤޤǤ

Υ顼ϡꤷڡĤʤäȤ̣ޤ

ʲΤ褦ʸͤޤ

  • 褦Ȥե뤬¸ߤʤʥեֲսäƤˡ
  • URLɥ쥹ְäƤ롣