Ay Burcu Neyi İfade Eder?

Ay geçmişte de olduğu gibi hala günümüzde insanların hayatını şekillendirmeye devam eder.

Ay Burcu Neyi İfade Eder?
Ay Burcu Neyi İfade Eder? Ekhaber
Bu içerik 157 kez okundu.

Ay geçmişte de olduğu gibi hala günümüzde insanların hayatını şekillendirmeye devam eder. Ay hareketlerine göre geçmişte insanlar bazı işleri ne zaman yapmaları gerektiğini bilirlerdi ve o zamanlara göre hareket edip işlerini yaparlardı. Ay direkt duyguları ifade etse de bilinçaltını, değişimi, beslenmeyi, temel arzuları, içgüdüsel duyguları da ifade eder. Ay aynı zamanda dişil üretkenliğin simgesi olan bir uydudur.

İnsanların doğdukları anlarda güneşin gökyüzündeki konumu burçlarının ifadesidir. Aynı zamanda ayın konumu da ay burçlarını ifade eder. Bazı siteler aracılığı ile insanlar hem güneş hem de ay burcu hesaplama işlemlerini yapabilirler. Bu siteler özel olarak bu hesaplamalar için oluşturulmuştur. Astrologlar da ay burçlarının hesaplanmasına yardımcı olurlar ve bununla ilgili bilgileri de isteyen kişilere ulaştırırlar.

Marvel Karakterleri

AB Proje Yönetimi sayfasında birçok konu ile ilgili görüşlerin ve bilgilerin paylaşıldığı blog yazıları vardır. Bunlar içerisinde eğitimden sağlığa, etkinliklerden filmlere, erasmus programından iş bulmaya kadar her konu ile ilgili bilgilere ulaşılabilir. Aynı zamanda eğitim hayatında başarılı olmanın gerektirdiği bazı püf noktalar olan örneğin; ingilizce sunumları yapma yöntemleri, matematik nasıl çalışılır, tyt-ayt konuları gibi birçok konu ile ilgili bilgilerin bulunduğu yazılar vardır.

AB Proje Yönetimi sayfasında filmlerin olduğu başlıklar incelenirse de burada en dikkat çekenlerden birinin Marvel serilerinin filmleri olduğu görülür. Tüm dünyada merakla beklenip heyecan ile izlenen bu serinin özel karakterleri de vardır. Bu Marvel karakterleri ile ilgili de yazıları burada bulmanın mümkün olduğunu sayfa takipçileri bilir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
404 File Not Found

404
File Not Found

�����������褦�Ȥ����ڡ����ϸ��Ĥ���ޤ���Ǥ�����

���Υ��顼�ϡ����ꤷ���ڡ��������Ĥ���ʤ��ä����Ȥ��̣���ޤ���

�ʲ��Τ褦�ʸ������ͤ����ޤ���

  • �����������褦�Ȥ����ե����뤬¸�ߤ��ʤ��ʥե���������ֲս����äƤ���ˡ�
  • URL���ɥ쥹���ְ�äƤ��롣