Samet Fırat Özkaş, Türkiye’nin En Genç Milletvekili Adayı

Samet Fırat Özkaş, Türkiye’nin En Genç Milletvekili Adayı
Samet Fırat Özkaş, Türkiye’nin En Genç Milletvekili Adayı Ekhaber
Bu içerik 243 kez okundu.

28.dönem Memleket Partisi Malatya milletvekili adayı olan SAMET FIRAT ÖZKAŞ adaylığını açıkladı. Ünlü İş adamı ticaretteki başarı ve saygınlığını siyasette devam ettireceğini açıkladı. Memleket Partisinde Malatya için büyük projeleri olduğunu ifade eden SAMET FIRAT ÖZKAŞ,  "Genç ve dinamik yapımızla ve partimizin önce vatan politikası ile yola çıktık ve başaraçağız. Amaç özgür ve demokrat bir Türkiye'dir.

Hem ülkemiz hem de Malatyamız için çalışmalarımızı başlattık.  Projelerimiz halkımızın rahatlığı ve ferahı için olacaktır. Din, dil, ırk gözetmeden halk için calışmak hayat felsefemdir." şeklinde konuşan Özkaş, Partisinin bu seçimde büyük bir oy alaçağına emin olduğu söyledi.

"GENÇLİĞİM BAŞARININ TEMELİ OLACAK"

28.dönem Malatya'da Memleket Partisinden Milletvekili adayı olan SAMET FIRAT ÖZKAŞ sözlerine şöyle devam etti, "Genç yapılanmanın, başarının temeli olacağına tün Türkiye şahit olacak. Bu bağlamda, tüm halkı bu oluşuma davet ediyorum." dedi Deprem döneminde halkın yanında olan SAMET FIRAT ÖZKAŞ yardımlarla da adında birçok kez söz ettirmişti. Genç Milletvekili Adayı SAMET FIRAT ÖZKAŞ, "Malatyamız için tek yürek tek bilek olacağız ve başaraçağız Başarı tesadüf değil çalışmanın eseridir." sözleri ile halkın takdirini topladı.

Samet Fırat Özkaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Sel, travma sürecini uzattı! Şimdi hayal kırıklığı evresindeyiz…
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor
Şap hastalığı insanlarda ölümcül etkilere yol açmıyor